Tyto placené Android hry jsou nyní ke stažení zdarma

placene android hry zdarma

Hledáte nějaké nové hry, které byste mohli hrát na Androidu? Tak to jste na správné adrese. V obchodě Google Play se nyní objevily zajímavé placené Android hry, které jsou nyní v akci zdarma ke stažení. Pojďme si je představit.

Zajímavé placené Android hry jsou nyní zdarma

 

Níže jsou hry různých žánrů, takže by si měl vybrat kdokoliv. K dispozici máme i článek Slevy na Android aplikace, kde se pravidelně aktualizují všechny akce určené pro náš region. V této zprávě se podíváme blíže na specifičtější výběr her.

aplikace slevy google play akce zdarma

Může se stát, že některé hry ze seznamu níže již nebudou k dispozici zdarma, akce končí v různý čas. V době psaní článku jsou ale všechny stále k dispozici. Všechny hry také spojuje poměrně vysoké hodnocení. Až na jednu se všechny můžou chlubit průměrným hodnocením, které je vyšší než 4.0.

Hitman Sniper

Začínáme akční hrou Hitman Sniper, ve které se zhostíte odstřelovací pušky. Jako známý zabiják Agent 47 musíte zabít přesně vaše cíle. Ve hře jsou dva hlavní módy, klasický příběhový. Pak ale také Zombie mód, ve kterém musíte chránit postavu před hordami zombies.

Hitman Sniper
Hitman Sniper

The Lost Lands: Dinosaur Hunter

Už podle názvu je jasné, o co v této hře půjde. Jste lovec dinosaurů na tajemném ostrově. Za úkol máte lovit specifické dinosaury. Potěší i podařené grafické zpracování.

The Lost Lands Dinosaur Hunter
The Lost Lands Dinosaur Hunter

Out There Chronicles

Pokud zvládáte anglický jazyk, tak by vás mohla zajímat hra Out There Chronicles. První epizoda tohoto vesmírného interaktivního příběhu je nyní zdarma. Nabízí několik hodin zábavy.

Out There Chronicles - Ep. 1
Out There Chronicles - Ep. 1

PUSH

PUSH je pro změnu logická minimalistická hra, ve které se budou mačkat tlačítka. Pokud tlačítka zmáčknete ve správném pořadí, dostanete se dále. Jde o hodně relaxační hru.


CELL 13

Druhá logická hra v seznamu je CELL 13. V ní si hrajete s fyzikou. K dokončení úrovní používáte bedny, koule, sklo, výtahy, ale i portály. Užitečné jsou obzvlášť, pokud tyto věci použijete společně.

CELL 13 - The Ultimate Escape
CELL 13 - The Ultimate Escape

TA: Little Red Riding Hood

TA: Little Red Riding Hood je relaxační hra, která nabízí netradiční grafické zpracování a jednoduché ovládání. V roli Karkulky se musíte dostat z jednoho konce úrovně na druhý.

TA: Little Red Riding Hood
TA: Little Red Riding Hood

Dungeon Defense

Fanoušky starších her by mohla potěšit hra Dungeon Defense.  Ve hře ovládáte kostlivce a zároveň máte i partu dalších postav, které můžete vylepšovat. Následně se bráníte hordám nepřátel. Jednoduchá ale návyková hratelnost.

Dungeon Defense
Dungeon Defense

King of Math Defense

Jako zástupce Tower Defense her zde máme King of Math Defense. Bráníte se zde hordám nepřátel trochu odlišným způsobem, než je tomu v tomto žánru zvykem. Nepřátele porazíte tak, že správně řešíte matematické úkoly a příklady.

King of Math Defense
King of Math Defense

Zombie Avengers:Stickman War Z

Stickman videa a hry jsou poměrné oblíbené. V Zombie Avengers:Stickman War Z se postavíte hordám zombies, které musíte zabít. Jde o rychlou akční 2D hru, která nabízí velké množství hratelných postav.

Zombie Avengers:(Dreamsky)Stic
Zombie Avengers:(Dreamsky)Stic

Survival Island: Evolve Pro

Poslední hrou na dnešním seznamu je Survival Island: Evolve Pro. V ní musíte přežít na ostrově. Na začátku nemáte vůbec nic, postupně si ale musíte postavit přístřešek, sehnat si jídlo, vyrobit si zbraně, zkrátka přežít co nejdéle.

Survival Island: EVO raft
Survival Island: EVO raft

Stáhli jste tyto placené Android hry do vašeho zařízení?

Zdroje: vlastní, phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)