TOPlist

Pixwords nápověda: CZ pomocník ke všem obrázkům podle slov a písmen

Pixwords pomocník nápověda obrázkům help

Pixwords je populární hra se slovy, kde je hlavním úkolem uhodnout písmena podle nápovědy v obrázku. Pixwords se zdá být sice na první pohled jednoduchá hra, ale nenechte se zmást. Dost často procvičí vaše mozkové závity a kolikrát se bez nápovědy k obrázkům zadrhnete i na několik hodin. Sami jsme si hru vyzkoušeli, a proto vám přinášíme nápovědu jak podle obrázků, tak podle písmen. Zaměřili jsme se hlavně na to, aby se vám pomocník Pixwords používal co nejlépe, a proto jsme obrázky rozdělili do jednotlivých sekcí (osoby, části těla, …). V tomto článku najdete odpovědi na obrázky ze všech dílů Pixwords, což je přibližně 1500 obrázků. Nechybí ani interaktivní vyhledávání, kdy vám stačí znát jen jedno písmenko a zbytek nahradíte hvězdičkami.

Nápověda podle obrázků jednotlivých sekcí

Nápověda podle dílů

Nápověda podle písmen: jak vyhledávat?

Pokud už znáte alespoň jedno písmenko vaší tajenky, stačí jej zadat do polička výše a ty které neznáte nahraďte znakem hvězdičky (*). Příklad: víte že slovo má pět písmen a druhé je O. Do interaktivního vyhledávacího políčka tedy zadejte *O*** a hned na vás vyskočí obrázky např: sOjka, bOxer, mOzek atd. Vy už si jen vyberete ten správný :). Vyhledávaní je tak chytré, že vám nápovědu k obrázkům najde ať už písmena zadáte s diakritikou (ř,č,š,…), nebo bez ní. Jak jednoduché. pixwords vyhledavani pozice 2017

Pixwords nápověda ke všem obrázkům

Neznáte-li zatím ani jedno slovo. Zkuste najít svůj obrázek v jedné z kategorií níže. Pokud ani v tomto případě neuspějete, dejte nám vědět do komentářů a my vám nápovědu pošleme obratem. Máme to velké štěstí, že kolem Svět Androida se utvořila jedna z největších komunit aktivně hrající Pixwords, vždy se tedy najde nějaký pomocník, který bude vědět odpovědi k obrázkům.

PixWords zvířata – pes, opice, ryba, kočka, veverka …

PixWords potraviny -ovoce, jídlo …

PixWords příroda – strom, houby …

PixWords části těla – ruce, mozek,

PixWords postavy, lidé, osobnosti …

PixWords zvěrokruh …

PixWords bydlení, stavby, budovy, zařízení …

PixWords technika, stroje, nářadí, zařízení …

PixWords hudební nástroje, zvuk, kytara …

PixWords ostatní, graf, bakterie …

Pixwords pomocník druhý díl

PixWords 2 je pokračováním úspěšného prvního dílu, který procvičil mozkové závity nejednoho z nás. Pixwords má celkem 6 kol a to hned v 50. světových jazycích. Čeština má to štěstí, že je mezi vyvolenými, a tak si všechna kola můžeme vychutnat v mateřském jazyce. Nápovědy k obrázkům se vám ale budou hodit v každém díle. Někdo dokonce tvrdí, že s každým dalším dílem této populární hry se obtížnost o něco zvyšuje. I tentokrát jsme pro vás připravili nápovědu jak podle obrázku, tak posle písmen. Tak hurá na Pixwords 2.

Pixwords nápověda třetí díl

Pixwords pomocník je neocenitelnou nápovědou k obrázkům této hry. Nedaří se vám hnout v některém levelu Pixwords, nebo jen nechcete utrácet za placenou nápovědu ve hře? Nevadí, Svět Androida pro vás přináší interaktivního pomocníka, ve kterém můžete vyhledávat jak podle obrázku, tak i podle slov a písmen. Nápověda je rychlá a intuitivní, můžete ji tedy používat jak na svém telefonu, tak i pohodlně na PC. Zapotili jste se u předchozích dvou dílů Pixwords, tak to nebylo nic oproti tomu, co teprve přijde :). Pokud bychom tuto hru měli přirovnat k něčemu co všichni známe, je to takový kříženec pexesa a křížovky. Pixwords nápovědu ke všem obrázkům jsme pro vás pečlivě vybírali level po levelu a uspořádali to tohoto článku. Pro větší přehlednost jsme obrázky roztřídili do jednotlivých levelů. Obdobný úspěch jako se povedlo zaznamenat této hře, zvládli v poslední době snad už jen Pokémoni, nebo Flappy Bird. Nevíte si z něčím rady, nevadí, napište nám do komentářů, rádi vám poradíme. Tak hurá na Pixwords 3.

Pixwords help čtvrtý díl

Pixwords nápověda podle písmen – pátý díl

Nápověda Pixwords šestý díl – nové obrázky

Pomohla vám naše nápověda ke hře Pixwords? Budeme rádi, když o ní řeknete svým známým, kamarádům ve svém okolí a my tak budeme vědět, že naše práce měla smysl (Facebook, Google+, Twitter). Nebo si náš přidejte na sociální sítě a my vás vždy upozorníme, když bude něco zajímavého. Děkujeme. pixwords napoveda ke vsem obrazkum

Malý pomocník, jak začít hrát

Pokud jste v minulosti logickým hrám příliš neholdovali a křížovkám se vyhýbali, vězte, že hra PixWords vás naučí přemýšlet způsobem, který procvičí nejenom váš mozek, ale i zdokonalí slovní zásobu. Stačí k tomu opravdu málo. Nejdůležitější je si pořádně rozebrat obrázek. Například u obrázku s volským okem je jasné, že o název v tajence nepůjde. Žloutek ani vajíčko také ne, takže začnete přemýšlet, v jakém stavu se volské oko nachází a ejhle máme odpověď – SMAŽENÝ. Trochu těžší je další obrázek, kde coby číšník je robot podávající občerstvení svému pánovi. Na první pohled vás zaujme nejspíše robot, ale tak jednoduché to samozřejmě není. Poté zkoušíte něco jako spokojenost, protože vidíte úsměvy na tváři.

Vše je o úhlů pohledu

Neuspějete ani s vínem a přípitkem, sklenkou, či jiným slovem. Odpověď je SLUHA. Na první pohled nepříliš poznatelné, avšak zkoušením vhodných odpovědí zcela logické. Postupem času však zjistíte, že i nejjednodušší odpověď vás může potrápit na několik desítek minut. Jak jste tedy již možná poznali, není úplně důležité, co je na obrázku, ale jaký význam má daná věc, člověk, či zvíře. Záleží na výrazu, jejich gestech, charakterech a v neposlední radě vlastnostech. Je tedy velmi dobré spoléhat na prozkoumání obrázku a zjistit o něm co nejvíce slov, které by měly s obrázkem nějakou spojitost. Samozřejmostí však zůstává vyplnění nejdříve políček, které víte a tak po jejich zaplnění mohou napovědět jiné slovo do křížovky.

Proč hrát Pixwords?

  1. pomocí obrázků si perfektně procvičíte slovní zásobu a paměť
  2. ukrátíte si dlouhou chvíli smysluplným způsobem
  3. je určen pro všechny věkové kategorie
  4. Pixwords je zdarma

Odkud hru Pixwords stáhnout? V ideálním případě přímo z oficiálních storu. Pro Android, je to Google Play, a pokud používáte jablečné produkty, tak z iTunes Apple.

PixWords™
PixWords™

Help: je něco co vám v naší nápovědě chybí?

Dejte nám vědět, pokud je něco, co jste v naší nápovědě k obrázkům nenašli a nebo by vám usnadnilo hraní. My se pokusíme obratem doplnit tak, aby naše nápověda ke všem obrázkům byla co nejkomplexnější a stala se pro vás místem online CZ Pixwords nápovědy bez čekání. Otázky a odpovědi ke hře Pixwords.

  • kolik je celkem dílů? v současné chvílí 6
  • kolik obsahuje obrázků? cca 1500 obrázků jen v prvním díle
  • jaké existují nápovědy? pomocí obrázků, písmen, nebo slov v daném levelu
  • existují podobné hry? Ano, ale žádná nedosáhla úspěchu Pixwords

Pomohla vám naše nápověda ke hře Pixwords?

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr Mišák poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)