Hodinky Pixel Watch zdarma? Google má chystat neuvěřitelnou akci

Google Pixel Watch

V posledních několika týdnech se s informacemi ohledně telefonů Google Pixel 7 a hodinek Google Pixel Watch roztrhl pytel. Přispívají k tomu nejen leakeři, ale také samotná firma, která publikovala několik videí a renderů. Pokud si ale myslíte, že oficiální konference není ani potřeba, jelikož o produktech víme téměř vše, jste zřejmě na omylu. Americká společnost pro zákazníky totiž dle Rolanda Quandta (leakera) chystá naprosto špičkové akce.

Představení nových Google produktů proběhne již 6. října a pokud alespoň o jednom z nich přemýšlíte, nasadíme vám do hlavy dalšího brouka. Roland Quandt na svém Twitteru totiž sdílel informace o dárcích k řadě Google Pixel 7. Čekali byste nějakou drobnost? Tak zpozorněte. K základnímu Pixelu 7 bude Google dodávat zdarma sluchátka Pixel Buds Pro, které stojí přes 5 000 korun.

Pokud vás tato akce dostatečně neoslovila, pak můžete sáhnout po Pixelu 7 Pro, ke kterému prý dostanete zdarma hodinky Google Pixel Watch, jejichž cena je odhadována na asi 9 500 korun. To by nečekal asi nikdo. Samozřejmě zatím není nic potvrzené, avšak pokud se Google skutečně rozhodne k takovému kroku, jistě nakonec zláká hromadu zákazníků, kteří s koupí váhají. Co se týče samotných cen, základní Pixel 7 má vycházet na 649 eur (asi 16 000 korun) a verze Pro na 899 eur (22 000 korun).

Zlákala by vás tato akce?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)