S hodinkami Pixel Watch odemknete mobil i notebook. Budou mít i vlastní aplikaci

google pixel watch

Google Pixel Watch jsou i přes určité pochybnosti, mezi které můžeme zařadit přítomnost poměrně starého čipsetu od Samsungu jedněmi z nejočekávanějších Wear OS hodinek. Nyní přišel web 9to5google s informací, že dostanou vlastní aplikaci. Trochu překvapivě z nich tedy nevymáčkneme maximum v aplikaci Wear OS od Googlu.

Hodinky Pixel Watch dostanou vlastní aplikaci

Zdrojové kódy aplikace Google Play Services 22.22 ukazují, že bude možné s hodinkami Pixel Watch odemykat telefon a tablet se systémem Android a také notebook běžící na Chrome OS. Podobnou funkcí nabízí Apple Watch u jablečného ekosystému, kde je její používání poměrně praktické.

V dolní části screenshotu můžeme vidět nápis sdělující informaci o tom, že je pro nastavení hodinek nutné stáhnout aplikaci Google Pixel Watch. Stejně jako sluchátka Pixel Buds budou mít tedy i tyto hodinky svou vlastní aplikaci. Zatím ale není jasné, co všechno bude umět.

Jak se těšíte na Google Pixel Watch?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)