Pixel 6a zachycen na unboxing videu. Odhaluje nové detaily

Google Pixel 6a unboxing video

Na poslední konferenci Google I/O se americký softwarový a hardwarový gigant postaral o tak trochu polovičatou prezentaci hned několika produktů. Letmo jsme viděli telefon Pixel 6a, hodinky Pixel Watch, tablet Pixel Tab a dokonce i telefon Pixel 7, který přijde až příští rok. První jmenovaný mobil jsme mohli vizuálně posoudit z oficiálních reklamních obrázků a zazněly také základní hardwarové specifikace. Reálný pohled teď poskytuje nové unboxing video, které se objevilo (a pak zase rychle zmizelo) na TikToku.

Google Pixel 6a Unboxing-Video

Google Pixel 6a Unboxing-Video

Uživatel jménem anjangz publikovat minutový záznam, který zachycuje nejen samotný telefon, ale částečně i obsah jeho standardního balení. V tomto případě se jedná o Pixel 6a v nejtmavší Charcoal variantě a z videa je možné odhalit, že mobil s sebou bude mít USB-C / USB-C kabel a také OTG redukce z USB-C na USB-A.

Jde o standardní výbavu, kterou měl například i klasický Pixel 6. Platí to i o chybějícím nabíjecím adaptéru. Viditelný je také nápis Tensor, který potvrzuje vlastní značku procesoru, nebo značku pro čtečku otisků v displeji. Google Pixel 6a se začne oficiálně prodávat v červenci.

Co říkáte na design a výbavu mobilu Pixel 6a?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)