Známe přesné specifikace Pixelu 4. Googlu unikly další informace

pixel 4 specifikace

Nové Pixely mají dorazit již za dva týdny a již dlouho předtím se spekulovalo o přesných specifikacích tohoto telefonu. O telefonu víme prakticky skoro všechno, uniklo spoustu fotek, reklamních videí a dalšího materiálu. A nyní z útrob amerického giganta unikly oficiální specifikace obou modelů. Pixel 4 a jeho specifikace tak zřejmě nikoho nepřekvapí.

Z uniklých specifikací si můžeme všimnout, že Pixel 4 bude disponovat 2 800 mAh baterií, zatímco Pixel 4 XL přijde s 3 700 mAh kapacitou. Pokud bychom to měli srovnat s Pixelem 3, který disponoval 2 915 mAh baterií, tak si nový model trochu pohorší, ale předpokládáme, že se to na výdrži baterie nijak neprojeví. Spatřit lze také nové jádro Visual Core, které Google přejmenoval na Pixel Neural Core, které by mělo pracovat díky novému procesoru o něco rychleji.

Potvrdil se tedy také čip Qualcomm Snapdragon 855, 6 GB operační paměti RAM a na výběr dostaneme ze dvou paměťových variant – 64 a 128 GB. Standardní Pixel 4 pak bude disponovat 5,7″ OLED Full HD+ displejem s 90 Hz frekvencí. Jeho větší bratr pak nabídne 6,3″ Quad HD displej se stejnou technologií. Face Unlock značí, že lze nové Pixely odemykat obličejem. Nechybí samozřejmě stereo reproduktory a USB-C. Potvrdila se taktéž nová funkce Motion Sense, která detailně zachytí pohybující se objekt.

Co říkáte na specifikace Pixelu 4?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)