Pixel 4 fotí fantasticky. Podívejte se na oficiální fotografie

google pixel 4 foto

O tom, že bude Pixel 4 jedním z nejlepších fotomobilů na trhu snad nikdo nepochybuje. Vždyť už když společnost představila první generaci Pixelu, fotoaparát sklidil skvělé ohlasy. Telefon bude představen sice až 15. října, ale webu 9to5google se podařilo získat fotografie, které Google použije k marketingu.

Google vůbec poprvé v historii svých telefonů nasadil do Pixelu dvě čočky a tak mají všichni velmi vysoká očekávání. Dá se předpokládat, že právě fotoaparát bude jedním z klíčových marketingových prostředků, který by měl přesvědčit uživatele k jeho koupi. Můžeme tedy spatřit několik makro snímků, které ukazují velmi detailní fotografie i se slabším světlem.

Fotky, na kterých můžeme vidět noční oblohu pak vypadají až neskutečně. Pokud to takto bude fungovat i v praxi, máme se rozhodně na co těšit. Google nezapomněl ani na selfie kamerku, která dokáže vykouzlit také dosti kvalitní fotografie. Jak jsme zmínili na začátku. Snad nikdo nepochyboval o tom, že bude nový Pixel fotit skvěle a tyto fotky to pouze dokazují. Uvidíme, zda bude Pixel 4 fotit podobně i v ostrém provozu.

Co říkáte na to, jak fotí nový Pixel 4?

Zdroj: androidcentral.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)