Google dodává Pixel 4 ve vtipném balení od cereálií. Dali byste si?

google pixel 4 cerálie balení

Ať je Google jakýkoliv, rozhodně se můžeme shodnout na tom, že nejde o nikterak zábavnou společnost, kterou byla před několika lety. Vždyť se dobrovolně zbavila vtipných Android přezdívek, které jsme měli všichni rádi. Většinou se jednalo o sladké pochoutky – Oreo, Ice Cream Sandwich, Pie či Nougat. Nyní však začíná Pixel 4 přicházet novým majitelům a to ve vtipné krabičce od cereálií. A ano, jsou v ní i cereálie.

Množství fotografií, které zachycují balení nového Pixelu se začíná razantně navyšovat a to především ve Velké Británii. Jde totiž o marketingový tah odvětví Google UK, takže se tato akce týká pouze britských zákazníků. Ostatní se budou muset spokojit s běžnou krabičkou. Google na Twitteru prozradil, že vypustil celkem 2 000 těchto balení.

Na první pohled bychom si možná ani nevšimli, že jde o balení, ve kterém je mobilní telefon. Až po pozornějším zkoumání zjistíme, že se zde nachází “Pixel 4 zdarma v balení”. Kromě krabičky s telefonem se v balení nachází také skutečné cereálie ve tvaru krychle, což má připomínat právě Pixely. Na zadní straně nalezneme bludiště, kde je vyzdviženo několik klíčových funkcí telefonu. Jen škoda, že se toto balení nedostane k nám do redakce. Pixelové cereálie nás totiž lákají.

Co říkáte na netradiční balení nového Pixelu?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)