TOPlist

PicWords 2 vychází na Google Play

PicWords 2 slovni hra

Mezi nejvíce oblíbené logické hry posledních let patří rozhodně PixWords. V době největšího boomu jste na tuto hru mohli narazit na každém druhém telefonu. I díky tomu vznikla alternativa, která se jmenuje PicWords.Té nyní vychází druhý díl. Co najdeme v PicWords 2 nového?

PicWords 2 nabídne více než 800 úrovní

Nyní už herní série PicWords, se oproti PixWords liší v tom, že z obrázku hádáte rovnou tři slova. Vývojáři z BlueRiver Interactive si připravili více než 800 úrovní, které budou ale neustále přibývat.

Jedním z mínusů hry PicWords bylo dlouho dobu to, že hra neměla český nebo slovenský jazyk. To už ale u PicWords 2 nehrozí, je totiž přeložena do celkem 15 různých jazyků, včetně češtiny a slovenštiny rovnou od začátku.

Co jsme mohli z několika prvních minut posoudit, tak hra je bohužel poměrně dost přeplněná reklamami. Ty se naštěstí dají odstranit za poplatek 79,99 Kč. Dalším novým prvkem je přítomnost hazardu, kdy si pomocí kola štěstí můžete vytočit mince k nápovědě. K dispozici je jedno roztočení zdarma každých 6 hodin, pokud si ale zaplatíte za reálné peníze, tak máte k dispozici další tři točení. Hru si můžete nainstalovat zdarma na Google Play.

Jak se vám zatím líbí druhý díl PicWords? Vyzkoušíte jej?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)