Pixwords nápověda: CZ pomocník ke všem obrázkům podle slov a písmen

Pixwords pomocník nápověda obrázkům help

Pixwords je populární hra se slovy, kde je hlavním úkolem uhodnout písmena podle nápovědy v obrázku. Pixwords se zdá být sice na první pohled jednoduchá hra, ale nenechte se zmást. Dost často procvičí vaše mozkové závity a kolikrát se bez nápovědy k obrázkům zadrhnete i na několik hodin. Sami jsme si hru vyzkoušeli, a proto vám přinášíme nápovědu jak podle obrázků, tak podle písmen. Zaměřili jsme se hlavně na to, aby se vám pomocník Pixwords používal co nejlépe, a proto jsme obrázky rozdělili do jednotlivých sekcí (osoby, části těla, …). V tomto článku najdete odpovědi na obrázky ze všech dílů Pixwords, což je přibližně 1500 obrázků. Nechybí ani interaktivní vyhledávání, kdy vám stačí znát jen jedno písmenko a zbytek nahradíte hvězdičkami.

Nápověda podle obrázků jednotlivých sekcí

Nápověda podle dílů

 

Nápověda podle písmen: jak vyhledávat?

Pokud už znáte alespoň jedno písmenko vaší tajenky, stačí jej zadat do polička výše a ty které neznáte nahraďte znakem hvězdičky (*). Příklad: víte že slovo má pět písmen a druhé je O. Do interaktivního vyhledávacího políčka tedy zadejte *O*** a hned na vás vyskočí obrázky např: sOjka, bOxer, mOzek atd. Vy už si jen vyberete ten správný :). Vyhledávaní je tak chytré, že vám nápovědu k obrázkům najde ať už písmena zadáte s diakritikou (ř,č,š,…), nebo bez ní. Jak jednoduché.

Pixwords nápověda ke všem obrázkům

Neznáte-li zatím ani jedno slovo. Zkuste najít svůj obrázek v jedné z kategorií níže. Pokud ani v tomto případě neuspějete, dejte nám vědět do komentářů a my vám nápovědu pošleme obratem. Máme to velké štěstí, že kolem Svět Androida se utvořila jedna z největších komunit aktivně hrající Pixwords, vždy se tedy najde nějaký pomocník, který bude vědět odpovědi k obrázkům.

PixWords zvířata – pes, opice, ryba, kočka, veverka …

PixWords potraviny -ovoce, jídlo …

PixWords příroda – strom, houby …

PixWords části těla – ruce, mozek, 

PixWords postavy, lidé, osobnosti …

PixWords zvěrokruh …

PixWords bydlení, stavby, budovy, zařízení …

PixWords technika, stroje, nářadí, zařízení …

PixWords hudební nástroje, zvuk, kytara …

PixWords ostatní, graf, bakterie …

 

Pixwords pomocník druhý díl

PixWords 2 je pokračováním úspěšného prvního dílu, který procvičil mozkové závity nejednoho z nás. Pixwords má celkem 6 kol a to hned v 50. světových jazycích. Čeština má to štěstí, že je mezi vyvolenými, a tak si všechna kola můžeme vychutnat v mateřském jazyce. Nápovědy k obrázkům se vám ale budou hodit v každém díle. Někdo dokonce tvrdí, že s každým dalším dílem této populární hry se obtížnost o něco zvyšuje. I tentokrát jsme pro vás připravili nápovědu jak podle obrázku, tak posle písmen. Tak hurá na Pixwords 2.