Nová Philips sluchátka vám změří spánek a vypnou se, když usnete

philips kokoon sluchátka

Společnost Philips představila sluchátka N7808, která jsou ideální pro uživatele, kteří s nimi často usínají. Spolupracovala na nich spolu s firmou Kokoon, která se zabývá právě sluchátky, které jsou do postele šité na míru.

Sluchátka Philips N7808 disponují speciálním senzorem spánku, který dokáže rozpoznat situace, kdy uživatel začíná usínat a jakmile se ponoří do hlubokého spánku, sluchátka se úplně vypnou. Nemají sice žádné aktivní potlačení okolního hluku, ale díky tzv. inteligentnímu bílému šumu maskují případné okolní hluky, které by mohly spánek případně narušit. Poměrně podrobně si ale můžete všechny funkce nastavit v aplikaci Kokoon tak, aby vám vyhovovali.

sluchátka philips n7808 kokoon spánek

Mimo spánkového snímače je zde také senzor srdečního tepu, takže si můžete plnohodnotně zaznamenávat spánek a nahradit tak chytré hodinky, pokud vám z jakéhokoliv důvodu vyhovují sluchátka v uších více. Co se týče výdrže, na jedno nabití vydrží až 10 hodin a v tuto chvíli se prodávají za akční cenu 175 dolarů, což je asi 3 900 korun bez daně. Na trh ale dorazí až v létě.

Jak často usínáte se sluchátky?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)