Pavlok – náramek, který lenochy potrestá elektrickým šokem

Pavlok-Bracelet-Connecte-Developpement-Personnel-iOS-Android-1

Chytrý fitness náramek, který sleduje vaši denní aktivitu, stále získává oblibu mezi obyčejnými uživateli. Skvělý článek na toto téma sepsal Matěj Machytka, ve kterém vám poradí, jak se v nepřeberném množství modelů vyznat. V době psaní článku jsme však ještě nevěděli o blížícím se náramku Pavlok, který vystupuje z řady. A to velmi zajímavým způsobem. Zatímco ostatní fitness náramky spíše jen monitorují a zaznamenávají naše výsledky, Pavlok je zařízení, které nás přímo donutí k lepším výsledkům. Používá k tomu rafinovaný trik – pokud děláme činnosti, které se náramku a našemu předchozímu nastavení nelíbí, dá nám ránu. Pomocí elektrických šoků nás tak Pavlok snadno odnaučí vstávat později (odkládat budík), chodit do restaurací s nezdravým jídlem či se třeba nehýbat a lenošit. Funkce zaznamenávání denních aktivit samozřejmě stále zůstávají. Autoři předesílají, že Pavlok vydrží kolem 4 dní na jedno nabití. Velice bude záležet na tom, jak poctivě plníte svůj plán a kolikrát bude muset Pavlok “udeřit”.

Pavlok- The Habit Changing Wristband

Pavlok- The Habit Changing Wristband

V2_PAVLOK

Tento koncept vznikl na známém serveru Indiegogo, kde už ale stihl nasbírat více než dvojnásobek potřebné částky. Je tak velmi pravděpodobné, že se dostane do výroby. První kousky lze předobjednat přímo na serveru za částku 175 dolarů (cca 3 800 Kč).

zdroj: indiegogo.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)