Pařba na víkend – tipy na Android hry 122

RiptideGP2_Stunt

Jako první vás dnes čeká úspěšné pokračování závodů vodních skůtrů v Riptide GP 2. Tato hra disponuje real-time multiplayerem a rozhodně vás nadchne. Následuje logicko-postřehová hra Bombcats s vybuchujícími kočkami. Třetí hrou je Gears, ve které ovládáte kuličku a snažíte se s ní dojet do cíle přes různé překážky. V předposlední hře ovládáte skateboard pomocí svých prstů v True Skate a na závěr vás čeká pořádná koulovačka ve hře SnowJinks.

Riptide GP 2

Zbrusu nové pokračování závodů vodních skútrů, Riptide Gp 2, je konečně v plné parádě na Google Play. Čekají na vás zcela nová kola, skútry, vymazlenější grafika a hlavně real-time multiplayer. Hru tedy můžete hrát se svými kamarády přes službu Google Play services. Jedná se o první hru, ve které je tato služba použita a funguje opravdu parádně. V této hře, si stejně jako v předchozím díle, můžete nastavit kvalitu grafického zpracování podle výkonu vašeho telefonu. Riptide GP 2 je skvělá hra za rozumný peníz.

riptide1

Riptide GP2
Riptide GP2

Bombcats: Special Edition

Je poměrně podivná, ale vcelku zábavná hra. V hlavní roli jsou zde vybuchující kočky, kterými musíte osvobodit další, vybuchující kočky. Hra je založena na podobném principu jako Angry Birds. Vaše kočky budete vystřelovat pod různými úhly, abyste je dostali na místo, kde to nejvíce potřebujete. V pozdějších fázích hry budete mít k dispozici kočky s různými schopnostmi. Jednotvárná nejsou ani kola, protože se ve hře střídá několik módů.

bombcats1

Bombcats: Special Edition
Bombcats: Special Edition

Gears

Další z her, kde ovládáme kuličku (ať už pomocí gyroskopu, či tažením prstů po displeji jako v tomto případě) a snažíme se s ní dojet do cílové zóny. V průběhu kol na vás čeká mnoho překážek, skokánků, pohybujících se ozubených kol apod. Při pádu dolů automaticky prohráváte a dané kolo musíte znova opakovat. Gears celkově nabídne 3 unikátní světy, ve kterých je dohromady 27 levelů. Hra má vcelku sympatickou grafiku a určitě se u ní dobře odreagujete.

gears1

True Skate

Je skejťácká hra, ve které naplno využijete šikovnost vašich prstů. Ty v této hře totiž představují nohy a vy pomocí nich provádíte veškeré triky, skoky a slidování po zábradlích. Naučení se základním principům hry není vůbec jednoduchou záležitostí. Abyste váš skateboard s jistotou ovládli, budete u této hry muset strávit docela dost času. Poté to ale může přinést očekávané ovoce a vy si tak jízdu skateparkem budete opravdu užívat. True Skate má slušnou grafiku, povedenou fyziku a rozhodně stojí za vyzkoušení.

true1

True Skate
True Skate

Snow Jinks

Je koulovačka jak, se patří. Na výběr máte z 2 hrdinů, se kterými se ocitnete v „boji“ a budete házet sněhové koule po vašich protivnících. Ve hře se postupně střídá prostředí a také nepřátelé. Počínaje klasickými koulovači se dostanete až k silákům, kteří po vás vrhají sníh lopatou, nebo sněhovým dělem. Když budete sbírat mince a tajemné truhly, můžete pak svým hrdinům dokupovat oblečení a taky upgradovat jejich schopnosti (léčení apod.). Ve hře se můžete krčit, uskakovat do stran a po tapnutí na protivníka po něm hodit sněhovou kouli. Ovládání je tedy jednoduché, avšak v jednoduchosti je síla.

snowjinks1

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (42)