Outdoorové chytré hodinky Casio jdou na trh. Za kolik je můžete koupit?

Casio WSD-F10 – náhleďák

Na trh se s koncem tohoto týdne dostávají očekávané chytré hodinky od mistra v oboru – značky Casio. O těchto hodinkách, které Casio právě uvedlo, jsme vás informovali již letos v lednu. Konkrétně se jedná o model Casio Smart Outdoor Watch WSD-F10. Cenovka, která byla stanovena na 500 USD (přibližně 12 000 Kč) by se mohla zdát vysoká, ale má své opodstatnění.

Casio WSD-F10 smartwatch 3

Ať už jste běžec, tramp, pěší turista, horolezec nebo objevitel neprobádaných oblastí, mohou být chytré hodinky Casio šikovným doplňkem právě vaší výbavy. Na trhu je spousta hodinek, které dbají na svůj zevnějšek a každý milimetr tloušťky se snaží zakrýt nějakým výmluvným argumentem. Poměrně málo je však na trhu odvážných hodinek, u nichž nikomu nevadí, že vypadají trochu robustněji, a že vám zrovna nebudou ladit k oblečení. Casio WSD-F10 takové jsou, ale i ony mají ke svým rozměrům důvod. Jsou totiž zhotovené tak, aby vydržely co nejvíce opotřebení tím nejaktivnějším životním stylem.

Displej hodinek je poněkud menší, než jsme možná zvyklí. Nabízí průměr jen 1,32″. Za to se ale může pochlubit dvouvrstvou technologií, která díky své možnosti přepínání mezi barevným a monochromatickým displejem umožní co nejdelší možnou výdrž na jedno nabití.

Casio WSD-F10 smartwatch 1

Hodinky WSD-F10 jsou tedy připraveny na vaše aktivní zážitky, ať už jde o horskou turistiku, běh či jen rybaření. Nebudou si hrát na načančané stylové hodinky, které se hodí pro jakoukoli příležitost. Odmění vás ale prodlouženou výdrží a opravdu skvělou odolností, jakou nenabídnou žádné jiné chytré hodinky. Ano, cena je sice o něco vyšší, ale pokud chci outdoorovou kvalitu, musím počítat s tím, že mě to bude něco stát.

Pokud byste chtěli hodinky objednat, můžete tak učinit v obchodě Casio nebo v zahraničních obchodech, jako například Amazon nebo REI. Počítejte pak ale raději s místní celní přirážkou.

Zdroj: AA.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)