Oppo F21s Pro nabídne mikroskop a nezvyklou notifikační LED

Oppo F21s Pro Titulka

Společnost Oppo nás láká na představení nového smartphonu Oppo F21s Pro. Jedná se o doplnění řady představené před pár měsíci, které však nabídne hned několik zajímavostí. Tou hlavní je pak bezesporu jeden z objektivů na zadní straně fotoaparátu, který funguje jako mikroskop.

Oppo F21s Pro je stylovka s mikroskopem

Oppo zde patrně použije stejný hardware jako v loňském TOP modelu Oppo Find X3 Pro, který se mikroskopovou kamerou může rovněž pochlubit. V jeho případě se jedná o 3MPx snímač a 30x optické přiblížení s možností jít pomocí digitálního výřezu až na 60násobné přiblížení. Stejně jako u zmíněného TOP modelu, také v případě Oppo  F21s Pro pak tento „mikroskop“ potřebuje vlastní přisvícení o které se stará kroužek okolo jeho objektivu. Ten výrobce nově umožní chytře využít jako notifikační LED. Na obrazovce tak bude na zmeškané události upozorňovat funkce Allways on Display a pokud telefon položíte displejem dolů, postará se o to právě tento světelný kroužek.

Co se kompletních specifikací týče, ty na své odhalení ještě čekají. Jediné, co aktuálně ještě víme je, že telefon bude používat primární fotoaparát s 64MPx snímačem a dle dřívějších informací nabídne AMOLED panel. Po stránce designu se pak bude jednat o stylovku využívající takzvaný „Oppo Glow“ design. Nejde však o nic jiného, než známé variující odlesky pod různými úhly. Podstatně zajímavější je pak informace o použití tvrzeného skla na zádech a voděodolnosti.

Oppo F21s Pro

Využili byste na svém telefonu mikroskopový fotoaparát?

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)