Oppo Band oficiálně: AMOLED displej, NFC a parádní cena

oppo band

Společnost Oppo oficiálně představila svůj první náramek – Oppo Band. Ten je nabízen ve dvou variantách, jedna je s jednoduchým silikonovým řemínkem, druhá je pak více módní. Má okolo těla speciální kovový kroužek a jiný řemínek. Pojďme si jej tedy představit.

Oppo Band oficiálně představen

Oppo Band disponuje kvalitním AMOLED displejem s úhlopříčkou 1,1″ a 100% pokrytím DCI-P3. K dispozici máme více než 160 různých ciferníků a nechybí ani odolnost proti vodě a to až do hloubky padesáti metrů. Dále si můžeme vybrat ze 12 různých sportovních režimů, za zmínku stojí například plavání. Náramek dokáže nepřetržitě sledovat srdeční frekvenci a úroveň okysličení krve (SpO2). Pokud bude srdeční frekvence nestandardní, dostanete upozornění a upomínku dostanete také v případě, že budete mít nízký obsah kyslíku v krvi, s čímž se pojí mimo jiné problémy se spánkem.

Skrz náramek budete moci ovládat hudbu z telefonu, samozřejmostí je pak zobrazení notifikací. Pro mobilní platby je zde přítomen NFC čip. Za Oppo Band si výrobce žádá 200 CNY, tedy asi 660 korun bez daně. Speciální edice pak vyjde o 150 korun dráž.

Jak se vám líbí nový Oppo Band?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)