Oppo A33 oficiálně: 90 Hz panel, Snapdragon 460 a tři fotoaparáty

nový telefon oppo

Přibližně před měsícem byl představen model Oppo A53 a dnes byl oficiálně představen také nižší model Oppo A33. Ten nabídne poměrně dobrý poměr mezi cenou a výkonem, 90 Hz displej a tři fotoaparáty. Pojďme se na něj podívat.

Oppo A33 oficiálně

Pod kapotou se skrývá čipset Qualcomm Snapdragon 460, kterému sekundují 3 GB operační paměti RAM. Na přední straně pak nalezneme velký 6,5″ LCD displej s HD rozlišením a obnovovací frekvencí 90 Hz. Selfie kamerka má rozlišení 8 megapixelů a světelnost f/2,0.

oppo a33 oficiálně

Na zadní straně pak nalezneme duo fotoaparátů. Hlavní má rozlišení 13 megapixelů, je tu také 2 megapixelový hloubkový a makro senzor. O výdrž se postará 5 000 mAh baterie, rychlost nabíjení zatím neznáme. Systémem je pak tradiční ColorOS 7.2, který je založený na Androidu 10. Telefon bude k dispozici v barvených variantách Mint Green a Midnight Black. V přepočtu vyjde asi na 3 600 korun bez daně. Globální dostupnost je v tuto chvíli záhadou.

Pro koho je takový telefon ideální?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)