Balík ONLYOFFICE pro Android se naučil pracovat s prezentacemi

onlyoffice prezentace Android

Vývojáři mobilní kancelářské aplikace Dokumenty ONLYOFFICE pro Android poslali do Obchodu Play verzi 5.0, která mimo jiné obsahuje také nové prostředí pro prezentace. Nástroj, který doposud v chytrých telefonech umožňoval práci jen s textem či tabulkami, tak postupuje na novou úroveň. Všechny tři editory byly navrženy pro práci se soubory uloženými v zařízeních nebo v cloudech připojených k aplikaci přes WebDAV, například ownCloud/Nextcloud. Dokumenty ONLYOFFICE 5.0 přitom vyžadují operační systém Android 6.0 nebo novější.

ONLYOFFICE Documents
ONLYOFFICE Documents

Nový editor dokumentů umožňuje přizpůsobení prezentací pomocí témat, správu snímků, změnu jejich rozložení a pozadí a použití různých přechodů. Přináší nástroje pro formátování textu, umožňující uživatelům zvolit si písmo, jeho velikost a barvu a použít styly, včetně dvojitého přeškrtnutí, dolního indexu nebo horního indexu. Je rovněž možné nastavit řádkování, vytvářet seznamy a přidávat odkazy. Rozšířily se i možnosti pro práci s objekty. Jestli vám v ONLYOFFICE pro Android doposud chyběly prezentace a práce s nimi, tak jsou tady.

Jaké kancelářské nástroje používáte v mobilu?

Zdroj: TZ ONLYOFFICE

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)