Revelio! OnePlus uvedlo speciální Harry Potter edici hodinek

OnePlus Watch Harry Potter Edition

Čínská společnost OnePlus před pár hodinami odhalila na indickém trhu své “nové” chytré hodinky OnePlus Watch Harry Potter Edition. Ty se do prodeje dostávají několik týdnů před dvacetiletým výročím vydání prvního filmu této celosvětově populární čarodějnické ságy. Pokud patříte mezi hardcore fanoušky kouzelnického světa J. K. Rowlingové, nemáte možnost si od Hermiony nebo Ministerstva kouzel půjčit Obraceč času a musíte všude chodit včas konvenčním způsobem, měla by vás tato novinky zajímat.

Po stránce hardwarových parametrů jde o běžné OnePlus Watch, které jsou ovšem zkrášleny vizuálně. Ocelové tělo je zpracováno v imitaci mědi a nové kožené řemínky nesou emblém školy v Bradavicích. V systému jsou navíc mimo jiné čtyři ciferníky věnované jednotlivým studentským kolejím a změn se dočkaly i ikony a animace.

OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition | The Magic Awaits

OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition | The Magic Awaits

Hodně poutavá je rovněž krabička, ve které se OnePlus Watch Harry Potter Edition prodávají. Můžeme předpokládat, že snad speciální edice hodinek zamíří i na další světové trhy. V Indii je cena v přepočtu cca 5 tisíc korun.

Co říkáte design těchto Harry Potter hodinek?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)