TOPlist

OnePlus Warp Car aneb Levné elektrické auto pro 3D tiskárnu

oneplus warp car

Oneplus již před několika dny lákalo na něco opravdu speciálního. Dnes jsme se dočkali představení OnePlus Warp Car. Jedná se o super moderní vozidlo za skvělou cenu. Přesně tak, jak jsme zvyklí i u OnePlus telefonů. Proč bude vozidlo levné?

OnePlus Warp Car se bude tisknout na 3D tiskárně

Celé tohle elektrické superauto je postavené kolem myšlenky, že si jej lidé postaví sami na 3D tiskárně. Díky tomu se dá různé upravovat a v případě nehody či opotřebení se dá jednoduše nahradit. Využívat se bude speciálně SLS 3D a ABS 3D tisk. OnePlus je samozřejmě v první řadě stále výrobce telefonů, na to myslel i při způsobu, jakým se auto bude ovládat.

Coming Soon.

Coming Soon.

Zapomeňte na volant, ovládání vozidla probíhá na telefonu pomocí gest. Společnost upozorňuje, že je tu menší problém v tom, když vám přijde notifikace a snažíte se ji gestem odstranit, tak zároveň zatočíte i vozidlem do strany. Nedlouho po vydání vozidla na trh se ale pomocí aktualizace přidá i podpora režimu letadlo. Takže už vás při řízení nebudou rušit notifikace a budete se moc plně soustředit na řízení.

Nabíjení přes dvacet USB-C

OnePlus telefony jsou známé i rychlým nabíjením. Na to se nezapomnělo ani u Warp Car, kde bude stačit k nabití auta 20 minut, poté vydrží 435 kilometrů. K nabíjení dokonce půjdou využít i klasické OnePlus nabíječky pro telefon. Vozidlo má 20 USB-C konektorů, do kterých bude potřeba zapojit rovnou dvacet OnePlus nabíječek.

Jedná se o speciálně vytvarované super moderní auto. Problém je trochu s výškou řidičů. Pokud měříte méně než 168 centimetrů, tak nedosáhnete na pedály. Pokud ale měříte více než 173 cm, tak už se do auta nevlezete kvůli extra nízkému stropu. Na trhu možná uvidíme tohle vozidlo v dubnu (angl. April) 2020.

Plánujete koupi OnePlus Warp Car?

Zdroj: oneplus.com (aprílový žert)

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)