OnePlus brzy představí dvojici levných chytrých televizorů. Co o nich víme?

oneplus tv

Společnost OnePlus nám 2. července představí hned dvě chytré televize. Zakladatel společnosti potvrdil, že budou levnější než model představený v říjnu minulého roku (OnePlus TV Pro), ovšem další informace neposkytl. Díky certifikacím jsme se však dověděli nové informace jako je například úhlopříčka. Kolují také zvěsti o cenách.

OnePlus brzy představí dvě levné televize

Z označení 32HA0A00 a 43FA0A00 víme, že se bude jednat o 32″ a 43″ televize a díky Amazon India, který zveřejnil stránku pro prodej známe i přibližnou cenu. Ceny budou začínat na 1X 999 INR. Pokud bychom za písmeno X dosadili nejvyšší možné číslo, tedy 9, bude se jednat o částku 19 999 INR, což je v přepočtu asi 6 200 korun. V Evropě však bude cena o něco vyšší.

OnePlus je dceřinou společností firmy BBK Electronics, jednoho z největších technických gigantů v Číně. Mimo jiné pod tuto firmu patří také značka Realme, která nedávno představila taktéž 32″ a 43″ televizory. Z tohoto faktu lze usoudit, že budou nejspíše hodně podobné a budou sdílet nejednu součástku. OnePlus je však o něco prémiovější značkou než Realme, a tak se dá očekávat, že přijde s několika funkcemi navíc.

Koupili byste si takto levnou televizi?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)