OnePlus brzy představí tři nové televizory. Co o nich víme?

OnePlus představí tři nové televizory

Společnost OnePlus vstoupila na trh s chytrými televizory loni v září se svou řadou Q1, která zahrnuje dva modely – Q1 a Q1 Pro. Tyto zařízení však spadají do vyšší střední třídy a stojí okolo 30 tisíc korun. OnePlus však brzy představí tři nové televizory, které mají lákat hlavně svou cenou.

OnePlus brzy představí tři nové televizory

Už víme, že se bude jednat o celkem tři modely. Můžeme očekávat 32″, 43″ a 55″ modely, přičemž budou mít HD, Full HD a 4K rozlišení. Díky Amazon India, který zveřejnil stránku pro prodej známe i přibližnou cenu. Ceny budou začínat na 1X 999 INR. Pokud bychom za písmeno X dosadili nejvyšší možné číslo, tedy 9, bude se jednat o částku 19 999 INR, což je v přepočtu asi 6 200 korun. V Evropě však bude cena o něco vyšší.

oneplus představí tři nové televizory

Nejdražší model 4X 999 INR, tedy v nejhorším případě asi 15 700 korun bez daně. Nemáme sice přesné specifikace, ale dále víme, že budou mít tenké rámečky a podporu Dolby Vision a Dolby Atmos. K představení má dojít v půlce července, tedy asi za 14 dní.

Koupili byste si televizi od OnePlus?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)