TOPlist

OnePlus Nord N10 skoro potvrzeno. Co od něj očekávat?

OnePlus Nord N10 skoro potvrzeno

OnePlus Nord N10 bylo skoro oficiálně potvrzeno. Instagramový účet OnePlus Nord totiž zveřejnil nový příspěvek, ve kterém nás láká na nový telefon. Z příspěvku toho moc nevyčteme, ale vzhledem k tomu, že se okolo modelu N10 hodně mluví tak lze odvodit, že se bude jednat právě o tento telefon.

OnePlus Nord N10 skoro potvrzeno

Spekulace a úniky informací hovoří o několika parametrech. Pod kapotou nalezneme čipset Qualcomm Snapdragon 690, kterému bude sekundovat 6 GB operační paměti RAM a 128 GB úložiště. Na přední straně by se měl nacházet 6,49″ 90 Hz displej s Full HD+ rozlišením a potvrzeno bylo také 18 W rychlé nabíjení. Na zadní straně mají být čtyři fotoaparáty. Hlavní bude disponovat rozlišením 64 megapixelů a sekundovat mu bude 8 megapixelový ultraširokoúhlý senzor. Dále zde uvidíme dva 2 megapixelové snímače – jeden makro a druhý hloubkový.

https://www.instagram.com/p/CFrl5VcnRlv/?utm_source=ig_embed

Telefon by měl být oficiálně představen ke konci října a stát by měl okolo 400 dolarů, tedy asi 9 300 korun. Na ostatní specifikace si budeme muset ještě počkat.

Vybrali byste si tento telefon nebo raději klasický Nord?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)