OnePlus údajně chystá chytré hodinky s Wear OS

oneplus watch

Chytré hodinky jsou bezesporu trendem, na který se snaží naskočit všichni velcí výrobci. Výjimkou zřejmě nebude ani OnePlus, které dle všeho chystá vlastní chytré hodinky již několik let. Ty mají být představeny již příští rok společně s OnePlus 8 a nemají se jmenovat nijak jinak než OnePlus Watch.

I vzhledem k tomu, že je OnePlus jedním z hlavních konkurentů Xiaomi, které představilo v pondělí své Mi Watch není příchod OnePlus Watch žádným překvapením. Společnost chce zkrátka držet krok. Níže můžete spatřit první nákres, který ukazuje náčrtky a prvotní design. OnePlus pracovalo na svých hodinkách již pět let nazpět, ovšem nakonec z nich nic nebylo. Některé technologie však mají být použity i v nadcházejícím modelu.

oneplus chytré hodinky

Hodinky zřejmě poběží na Wear OS od Googlu, ale narozdíl od Mi Watch mají být dražší. To má být způsobeno hlavně vztahem mezi OnePlus a Qualcommem, který není úplně ideální. Právě o čipsetu Qualcomm se totiž ve spojitosti s OnePlus Watch hovoří nejvíce.

Mají dle vás chytré hodinky od OnePlus šanci na úspěch?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)