Warp Charge 65 potvrzeno pro OnePlus 8T. Mobil bude nabitý za 39 minut

OnePlus 8T Warp Charge 65

Čínský výrobce mobilů OnePlus před několika hodinami potvrdil, že nový model 8T dostane jako první rychlou nabíjecí technologii Warp Charge 65. Jde o další level rychlého nabíjení pod tímto jménem, které OnePlus používá. Warp Charge 65 nabije smartphone víc než dvakrát rychleji oproti svým předchůdcům. Model 8T a jeho baterii s kapacitou 4500 mAh je tak možné plně dobít za 39 minut. Zhruba 58 % kapacity dosáhne během pouhých 15 minut. Nová technologie využívá zdvojenou konfiguraci baterie, která umožňuje dvojnásobnou rychlost nabíjení oproti nynějšímu maximu u Warp Charge 30T. Díky tomu se obě části mohou současně nabíjet na více než 30 W. Navíc se nezahřívají ani při používání telefonu.

OnePlus-8t-2-1024×538-1.jpg

Adaptér dodávaný k telefonům s touto technologií je vybavený duálním USB-C portem a podporuje všechny starší nabíjecí protokoly OnePlus. Zvládne až 45W PD nabíjení, takže umožňuje dobíjet i další zařízení jako notebooky nebo tablety. Telefon OnePlus 8T je na Warp Charge 65 připraven i po stránce chlazení. Mobil má 12 teplotních čidel a nový systém rozptylu tepla, který udržuje nabíjecí teplotu na nízké úrovni. Model OnePlus 8T bude uveden na trh 14. října.

Jak rychlé nabíjení má váš telefon?

Zdroj: TZ OnePlus

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)