OnePlus 8 Pro v testech DxOMark: Foťáky ujdou, ale zaujal hlavně displej

OnePlus 8 Pro DxOMark test foto displeje

Aktuálně nejvybavenější telefon značky OnePlus má za sebou další testování na populárním serveru DxOmark. Poté, co redakce v červnu posoudila u OnePlus 8 Pro jeho audio schopnosti, nyní přišlo na řadu hodnocení fotoaparátů a displeje. Na pořizování snímků zadními objektivy je podle aktuálního žebříčku zmíněný telefon 17. nejlepší ze všech testovaných. U selfie focení je to o něco lepší, konkrétně z toho bylo 11. místo. Mnohem více však zaujal test displeje, který je podle DxOMark u OnePlus 8 Pro jen těsně druhý za posledním modelem Galaxy Note.

Pár hodin staré výsledky testování předních a zadních fotoaparátů vyšvihly telefon na poměrně sympatická místa. U selfie focení dostal telefon stejné hodnocení jako Huawei Mate 30 Pro a je v této oblasti mimo jiné lepší než Apple iPhone 11 Pro Max. Na “klasické” focení je podle známého serveru vlajkový OnePlus stejně dobrý jako Samsung Galaxy S20+ a jen o něco horší než pátý Pixel nebo Samsung Galaxy Note20 Ultra. Na poslední vlajkový model od Samsungu těsně nestačil OnePlus 8 Pro i u posuzování kvality obrazovky. Tam už se ale bavíme o mnohem vyšších příčkách.

OnePlus 8 Pro DxOMark test displeje výsledek

Samsung je první a čínský telefon druhý. Test displeje OnePlus 8 Pro na serveru DxOMark skončil ziskem 88 bodů, Note20 Ultra má o bod víc. Nutno podotknout, že recenzím obrazovek se server začal věnovat celkem nedávno a v žebříčku moc mobilů není. Mít jen o bod méně než poslední Samsung je ale jistě dobrá zpráva.

Co říkáte na aktuální DxOMark žebříček s hodnocením displejů?

Zdroj: DxOMark

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)