TOPlist

OnePlus 7 s vysunovací selfie kamerou? První snímky ze všech stran

oneplus 7 render vysunovaci selfie kamera

OnePlus 7 už se pomalu ale jistě blíží. Představení se očekává ke konci tohoto čtvrtletí. Už nyní ale známe pravděpodobně design telefonu, i hlavní parametry a funkce. Na internetu se totiž objevily rendery v plné kvalitě.

OnePlus 7 bude mít vysunovací selfie kameru a extrémně tenké rámečky

Již na první pohled vás telefon zaujme designem přední strany. Nemá totiž vůbec žádný výřez, průstřel ani nic jiného, co by mohlo rušit, displej má kolem jen minimální rámečky. Velikost displeje má být 6,5 palců a zabírat má až 95 procent přední strany. To je dosaženo i díky zmenšení krajních a spodního rámečku.

O selfie kameru telefon nepřijde, akorát se přesune do vysunovací části uvnitř telefonu. Nejedná se o moc velké překvapení, protože sesterské společnosti OnePlus jsou Vivo a Oppo. Tedy dva čínští giganti, kteří jako první přišli s vysunovacími prvky u smartphonů a vydali již od minulého roku několik různých modelů.

Na zadní straně telefonu bychom měli vidět rovnou tři hlavní fotoaparáty. Detaily k samotným snímačům nejsou známé. O výkon telefonu se bude starat Snapdragon 855, který doplní 6/8 GB paměti RAM a 128/256 GB vnitřního úložiště. Je dost možné, že podobně jako konkurence, i OnePlus přijde i s verzí, která má 12GB RAM a 512GB úložiště.

OnePlus 7: 360 Renders EXCLUSIVE

OnePlus 7: 360 Renders EXCLUSIVE

Nebude chybět ani čtečka otisků prstů v displeji, ultra rychlé nabíjení Warp Charge anebo Android 9 Pie s nadstavbou Oxygen OS. Baterie se odhaduje s kapacitou 4 150 mAh.

Jak se vám líbí OnePlus 7? Je vysunovací selfie kamera tím správným řešením?

Zdroje: phonearena.com, pricebaba.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)