Uniklé specifikace OnePlus 12: Kombinace foťáků vypadá zajímavě

OnePlus 12 specifikace únik tip

Zatímco čínská společnost OnePlus v popředí čile prodává a propaguje své vlajkové telefony jedenácté generace, v pozadí už se pochopitelně připravuje ta dvanáctá. Objevit by se měla asi až letos v prosinci, nicméně už nyní máme možnost posoudit pravděpodobné papírové specifikace. Jsou předmětem nedávného úniku, za kterým stojí poměrně úspěšný tipér Yogesh Brar. Pokud se informace ukáží jako pravdivé, poutavá by u OnePlus 12 byla (minimálně u jednoho z modelů této řady) například kombinace fotoaparátů.

Telefon je prý v současné době ve formě inženýrského vzorku a v této podobě má v těle například čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, QHD AMOLED 6,7″ displej se 120Hz frekvencí a baterii s kapacitou 5 000 mAh a podporou 100W rychlého kabelového nabíjení.

OnePlus 12 má údajně tři zadní fotoaparáty: hlavní s rozlišením 50 MPx, ultraširokoúhlý s rozlišením 50 MPx a periscope fotoaparát s rozlišením 64 MPx. Taková kombinace by se objevila u OnePlus poprvé, i když u mateřské společnosti Oppo by to novinka nebyla. Jinak se zatím nezdá, že by došlo k více zajímavým hardwarovým vylepšením.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na poslední OnePlus telefony?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)