OnePlus 10 Ultra vypadá skvěle. Dostane navíc jednu super vychytávku

oneplus 10 ultra

Na začátku letošního roku společnost OnePlus oficiálně představila telefon OnePlus 10 Pro, ovšem základního modelu a Ultra verze jsme se nedočkali. Ačkoliv je zřejmé, že se obou telefonů dočkáme, firma o nich dosud nepromluvila a nepozvala nás na žádnou tiskovou konferenci, kde by mohlo na představení dojít. Nyní se populární Concept Creator ve spolupráci s webem LetsGoDigital rozhodl vytvořit rendery na základě patentů. Můžeme si tedy alespoň přibližně představit, jak bude vlastně OnePlus 10 Ultra vypadat.

OnePlus 10 Ultra na prvních renderech

Přední strana telefonu je téměř identická jako u Pro varianty. I zde tedy nalezneme velký displej s mírným zakřivením a tenkými rámečky. Přední kamerka se pak nachází v průstřelu v levém horním rohu. Zajímavější je ale zadní strana mobilu. Nachází se zde podobný modul fotoaparátů, ovšem sestava bude odlišná. Hlavní snímač by měl dostat rozlišení 48 Mpx, přičemž mu bude dopomáhat 50Mpx ultraširoký snímač a teleobjektiv s 3,3x zoomem.

V mobilu bude prý tikat nový čip MariSilicon X NUP, který Oppo představilo v prosinci loňského roku. Má se starat o vylepšení fotografií a videa a zajímavostí je, že jde o vůbec první vlastní čip z této stáje. Na modulu fotoaparátů by měl být přítomný nápis “powered by MariSilicon”.

Měli jste někdy telefon OnePlus? Jaký?

Zdroj: nl.letsgodigital.org

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)