OnePlus 10 Pro bude nadupaný telefon: skvělý displej, nekompromisní výkon i zajímavý design

oneplus 10 pro specifikace

Telefon OnePlus 10 Pro by měl být na trh uveden na začátku roku 2021 (přesněji v prvním čtvrtletí) a jak se dalo čekat, bude nejprve dostupný pouze v Číně a následně by měl expandovat na globální trh. Před nějakým časem jsme vám ukázali rendery chystaného mobilu a nyní unikají téměř všechny klíčové specifikace.

OnePlus 10 Pro specifikace

Dle posledních informací má přední stranu pokrývat 6,7″ panel s QHD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Na renderech můžeme navíc vidět, že je displej zakřivený. Pod kapotou bude tikat čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, který je dodnes známý jako Snapdragon 898. Jde o nástupce čipsetu Snapdragon 888, takže můžeme opět očekávat to nejlepší. K dispozici má být ve variantě s 8/12 GB RAM LPDDR5 a 128/256GB úložištěm typu UFS 3.1.

OnePlus 10 Pro

O výdrž se bude pravděpodobně starat 5 000mAh baterie s podporou hned 125W nabíjení, což je téměř dvojnásobný nárůst oproti OnePlus 9 Pro. Na zadní straně pak nalezneme tři snímače, přičemž ten hlavní se pochlubí rozlišením 48Mpx. Dopomáhat mu bude 50Mpx ultraširoký objektiv a 8Mpx teleobjektiv s 3,3x optickým zoomem.

Jak se těšíte na nové OnePlus?

Zdroj: digitaltrends

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)