MKBHD odhalil OnePlus 10 Pro ve svém videu. Co mu říkáte?

oneplus 10 pro

Společnost OnePlus představila před několika týdny svou vlajkovou loď v podobě OnePlus 10 Pro. Telefon je v současné době k dispozici v Číně, ovšem na globální představení se čeká. Přesto se populárnímu recenzentovi MKBHD podařilo jeden kousek na test sehnat.

MKBHD hodnotí OnePlus 10 Pro

Díky spolupráci s firmou dbrand měl možnost Marques vyzkoušet čínskou verzi nového OnePlus 10 Pro. Jediným rozdílem je přítomnost ColorOS namísto OxygenOS. V systému se tedy nachází různé čínské aplikace. Všechny ostatní parametry ale zůstávají stejné. Brownlee ve svém videu sdělil, že telefon vypadá naživo ještě lépe, než na oficiálních renderech a pochválil také přesunutí čtečky otisků prstů více doprostřed displeje. OnePlus si tedy vzalo k srdci kritiku, kterou řada OnePlus 9 schytávala a to právě kvůli čtečce, která byla umístěna příliš nízko.

OnePlus 10 Pro Impressions: What Happened?

OnePlus 10 Pro Impressions: What Happened?

Marques si dále pochvaluje výdrž baterie, kterou dostal na starost 5000mAh akumulátor s podporou 80W nabíjení. Ve videu padne zmínka samozřejmě také o fotoaparátech Hasselblad. Ultraširoký snímač nabízí zorné pole až 150 stupňů, což je velice dobrá hodnota. Objektiv zároveň dokáže zachytit snímky tak, aby na nich nebylo vidět žádné větší zkreslení. Existuje zde také režim rybího oka, který ale bohužel nedokáže točit video. Na globální trh by se měl telefon dostat v dubnu letošního roku, ačkoliv to firma zatím nepotvrdila.

Jaký máte názor na OnePlus 10 Pro?

Zdroj: YouTube MKBHD

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)