Menu

Kdy se dočkáme ohebného telefonu Samsung? Šéf mobilní divize pozitivně překvapil

Po posledních zprávách ze “světa ohebných telefonů” to vypadalo na souboj mezi Samsungem a Huawei o to, kdo první představí takový typ mobilu. Očekávalo se, že v obou případech se odhalí na začátku příštího roku. Šéf mobilní divize Samsung DJ Koh však dnes všechny překvapil. V rozhovoru řekl, že ohebný telefon Samsung se představí ještě tento rok.

Ohebný telefon Samsung se možná představí již v listopadu

V rozhovoru, kde mimo jiné prohlásil, že se korejská společnost začne více soustředit na střední třídu, řekl DJ Koh také to, že ohebný telefon se představí ještě v roce 2018. To je o pár měsíců dříve, než se původně spekulovalo. Jedním z důvodů může být i to, že si Samsung provedl průzkum u spotřebitelů, zda mají zájem o ohebný telefon. Odpovědi byly údajně pozitivní.

samsung-oled-displej

DJ Koh slíbil, že telefon bude mít velmi zajímavé funkce, které zákazníci ocení. Nic specifického však o telefonu, který se má nazývat Samsung Galaxy X nebo Samsung Galaxy F, neprozradil. Řekl pouze, že Samsung Developers Conference 2018, která se koná v listopadu 2018, by mohla být ideálním místem k představení.

Těšíte se na ohebný telefon Samsung? Co by vás přesvědčilo o koupi?

Zdroj: gsmarena.com

 

Komentáře

Jirkar

Jiří Raur 6

4.9.2018 16:02

“se korejská společnost začne více soustředit na střední třídu” mi nesedí. Buď “se začne více soustřeďovat” nebo “se více soustředí”.

Karle

karle40 42

4.9.2018 17:01

Jiří Raur: Souhlasím, není to nejoptimálnější. :-) :-) :-) Bohužel dnes jsou jedinci, kteří používají věty typu “Budu běžet” a nepřijde jim to divné, hodně rozšíření.

RSS (komentáře k článku)