Oficiální snímky Nubia Red Magic 5G: tohle bude bestie. Co zatím víme?

nubia red magic

Čínský výrobce mobilních telefonů Nubia zveřejnil na svých webových stránkách oficiální snímky Nubia Red Magic 5G. Ty odhalují nejen design a barevné varianty telefonu, ale také další klíčové informace. Nubia tradičně sází na agresivnější design, který dává jasně najevo, co se skrývá pod kapotou. Co tedy o telefonu zatím víme?

Přední stranu Red Magic 5G pokrývá displej bez výřezu a průstřelu, selfie kamerka je umístěna ve vskutku miniaturním horním rámečku. Odpůrci těchto trendů si tak telefon jistě oblíbí. Na zadní straně pak nalezneme trojitý fotoaparát. Společnost se však zmínila pouze o tom hlavním. Ten používá čip Sony IMX686 a disponuje rozlišením 64 megapixelů. Snímky také odhalují, že bude telefon dostupný ve dvou barevných variantách – černé a červeno-modré. Kromě toho bude nabízena edice s průhlednými zády, pokud byste se chtěli chlubit vnitřnostmi.

Telefon se oficiálně odhalí 12. března, ovšem již teď víme v podstatě veškeré klíčové specifikace. Pohánět jej bude čipset Qualcomm Snapdragon 865, kterému bude sekundovat 16 GB LPDDR5 RAM a rychlé UFS 3.0 úložiště. Samozřejmostí je pak čtečka otisků prstů v displeji. Již tradičně se počítá také s aktivním ventilátorem, který bude schopen vyvinout výkon až 15 000 otáček za minutu.

Co říkáte na oficiální snímky Nubia Red Magic 5G?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)