Menu

Jak je na tom odolnost modelu G6? LG v povedeném videu ukazuje, že dobře

LG nebylo nikdy moc známé pro výrobu odolných telefonů. Na konci roku 2015 jsme tu měli LG V10, který měl zvýšenou odolnost, společnost se ale rozhodla jít u modelu G5 směrem modulárnosti. U nového modelu G6 se ale vrací opět k odolnosti, jak ukazuje na novém videu.

LG se u modelu G6 hodně zaměřuje na odolnost

Samozřejmě se nedá o modelu LG G6 říkat, že je extrémně odolný, jako například telefony značky CAT, nicméně i tak toho dokáže snést docela hodně. Společnost to ukázala na povedeném videu, kde několik LG G6 telefonů projde test speciálně sestrojeným goldbergovým strojem.

LG ve videu vyzdvihuje několik hlavních funkcí, jako je splnění certifikace IP68, nebo že telefon odolá pádům z výšky jednoho metru. Video ale není jen o odolnosti, zmiňuje se také například rychlé nabíjení nebo bezpečná baterie. Jestli je to vše pravda, ještě nemůžeme říct, nicméně i na tento telefon vám již brzy přineseme recenzi.

Jak se vám líbilo video od LG? Těšíte se na LG G6?

Zdroj: androidauthority.com  

 

Komentáře

Jimiboi

11.4.2017 10:20

Kvuli produktovymu videu clanek?
Uz u vide z kanalu JerryRigEverything si rikam jestli je potreba clanek na kazdy test, koho to zajima, tak stejne ten kanal sleduje. Ale u komercniho videa cely, nic nerikajici clanek? Nekdy min je vic…

RSS (komentáře k článku)