Přes Facebook Messenger se nově dají posílat obrázky s vyšším rozlišením

obrazky facebook messenger

Facebook Messenger obdržel v poslední době několik novinek, nedá se ale říct, že by všechny nové funkce měly pozitivní ohlasy. Nyní představené vylepšení ale rozhodně mít úspěch bude. Facebook totiž zavádí odesílat obrázky a fotografie až ve 4K rozlišení.

Přes Facebook Messenger se dají posílat 4K obrázky

Před touto aktualizací podporoval Messenger maximální rozlišení u fotek a obrázků 2K (2048 x 2048 pixelů). Nyní se to navyšuje na 4K. Uživatelé tak můžou posílat obrázky v maximálním rozlišení 4096 x 4096 pixelů. Facebook také vydal několik fotografií, na kterých jde vidět rozdíl v ostrosti při odeslání ve vyšším rozlišení.

obrazky facebook messenger

Novinka už je dostupná v USA, Kanadě, Francii, Austrálii, Velké Británii, Singapuru, Hongkongu, Japonsku a Jižní Koreji. V dalších zemích se tato novinka objeví během následujících dnů a týdnů. K fungování bude potřeba poslední aktualizace aplikace Facebook Messenger.

Vítáte podporu vyššího rozlišení pro posílání fotek na Messengeru?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)