Obchod Play slaví první výročí – připravil týden zajímavých slev!

google_play_1rok_ico

Přesně před rokem byl repozitář aplikací (a pro mnohé zahraniční země také filmů, hudby, knížek a časopisů) Android Market přejmenován na Google Play (v zařízeních s českou lokalizací překládáno jako Obchod Play). Na oslavu Google nabídne na speciální stránce Happy Birthday!: Our Gifts To You slevy, dárkové karty a exkluzivní “in-game” obsah. Bohužel v Česku a na Slovensku bude nabídka výrazně chudší – netýkají se nás například knížky zdarma, ani slevy filmů či televizních pořadů.

Nabídky se liší v závislosti na zemi a regionu, takže například pro uživatele USA nadílka čítá nové levely zdarma ve třech hrách a slevu při nákupu v rámci aplikací (konkrétně jde o tituly Gnome Village, Royal Revolt a Yumby Smash). Další aplikace, mezi nimi například Fancy, Hotels.com a Gyft, nabízejí slevy na nákupy nebo rozdávají zdarma dárkové karty, které lze v dané aplikaci uplatnit.

Slevy pro první den narozeninové oslavy Slevy pro první den narozeninové oslavy

Celkem je ve Spojených státech připraveno pro dnešní den jedenáct slev, nicméně jde jen o začátek týdenní akce, takže se třeba něčeho zajímavého pro nás ještě dočkáme. Na připojení přes českého operátora vidíme aktuálně pět slev:

  • Fancy – můžete si koupit něco zajímavého a ukázat svůj styl s dárkovou kartou v hodnotě 15 dolarů a dopravou v rámci USA zdarma.
  • Hotels.com – Rezervace hotelů – rezervujte si obytování přes Hotels.com a v rámci akce ušetřete 10%.
  • Yumby Smash – oslavte narozeniny ve velkém stylu – hrajte v této hře za postavičku Androida.
  • Gnome Village – užijte si novou herní lokalitu “Mars” – zcela nový svět s jedinečnými prvky.
  • Royal Revolt! – nová tematická mapa a 50 % na nákup v rámci aplikace.

Happy First Birthday Google Play

Happy First Birthday Google Play

Zdroje: Android Central a Obchod Play.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)