Obchod Play nově přichází s možností předregistrace aplikací

Obchod Play titul

Google poslední dobou příliš často neimplementuje nové funkce do svého obchodu s aplikacemi Play. O to více vítáme každou novinku či vylepšení, které do Obchodu Play dorazí.  Nyní Google přichází s drobným, nicméně poměrně praktickým a zajímavým vylepšením – možností si “předběžně zaregistrovat” aplikaci, která ještě nebyla do Obchodu Play uvolněna ke stažení.

Screenshot_2015-05-12-01-44-47

Vývojáři aplikací či her díky tomu mohou v Obchodu Play vytvořit stránku s aplikací, která ještě například není plně dokončena či připravena k vydání. U takovéto aplikace nebo hry pak uživatel uvidí namísto tlačítek “instalovat” či “koupit” tlačítko s nápisem “předběžně zaregistrovat”. Tato “předběžná registrace” je nezávazná a neznamená tak, že si po uvolnění aplikace budete muset tuto aplikaci stáhnout či koupit. Jakmile bude daná aplikace či hra oficiálně vydána, budete o tom informováni prostřednictvím notifikace. Zaregistrovanou aplikaci pochopitelně také můžete kdykoli “odregistrovat”.

Obchod Play

Jednou z prvních aplikací, která předběžnou registraci podporuje, je připravovaná akční hra k novému filmu s kultovním Terminátorem v hlavní roli – Terminator Genisys: Revolution. Na ní si můžete předběžnou registraci vyzkoušet.

TERMINATOR GENISYS: GUARDIAN
TERMINATOR GENISYS: GUARDIAN

Co říkáte na novinku v podobě předběžné registrace aplikací pro Obchod Play?

 

Zdroj: AndroidHeadlines.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)