Menu

Obchod Play nově přichází s možností předregistrace aplikací

Google poslední dobou příliš často neimplementuje nové funkce do svého obchodu s aplikacemi Play. O to více vítáme každou novinku či vylepšení, které do Obchodu Play dorazí.  Nyní Google přichází s drobným, nicméně poměrně praktickým a zajímavým vylepšením – možností si “předběžně zaregistrovat” aplikaci, která ještě nebyla do Obchodu Play uvolněna ke stažení.

Screenshot_2015-05-12-01-44-47

Vývojáři aplikací či her díky tomu mohou v Obchodu Play vytvořit stránku s aplikací, která ještě například není plně dokončena či připravena k vydání. U takovéto aplikace nebo hry pak uživatel uvidí namísto tlačítek “instalovat” či “koupit” tlačítko s nápisem “předběžně zaregistrovat”. Tato “předběžná registrace” je nezávazná a neznamená tak, že si po uvolnění aplikace budete muset tuto aplikaci stáhnout či koupit. Jakmile bude daná aplikace či hra oficiálně vydána, budete o tom informováni prostřednictvím notifikace. Zaregistrovanou aplikaci pochopitelně také můžete kdykoli “odregistrovat”.

Obchod Play

Jednou z prvních aplikací, která předběžnou registraci podporuje, je připravovaná akční hra k novému filmu s kultovním Terminátorem v hlavní roli – Terminator Genisys: Revolution. Na ní si můžete předběžnou registraci vyzkoušet.

TERMINATOR GENISYS: GUARDIAN
TERMINATOR GENISYS: GUARDIAN
Developer: Glu
Price: Free+

Co říkáte na novinku v podobě předběžné registrace aplikací pro Obchod Play?

 

Zdroj: AndroidHeadlines.com

 

Komentáře

europoint

europoint

12.5.2015 10:26

Víc bych ocenil možnost zakoupit aplikaci nekompatibilní s mým zařízením, například když je ve velké slevě a vím, že kompatibilní zařízení budu výhledově vlastnit nebo v případě, že je autor blb a tvrdí, že je aplikace nekompatibilní s mým zařízením a ona na něm přitom perfektně funguje.

greenhorn

greenhorn

12.5.2015 10:27

samotnému je mi to trochu trapné se přidávat k těm co jen kritizují, ale poslední dobou mám vážně pocit, že tu čtu stále články, které se už den předtím objevily na mobilenetu, dotekomanii a podobným stránkám. Všichni toho máme hodně a jistě není lehké být takový redaktor, ale skutečnost je taková, že svět androida pomalu ztrácí na své aktuálnosti :-(

greenhorn

greenhorn

12.5.2015 10:28

samotnému je mi to trochu trapné se přidávat k těm co jen kritizují, ale poslední dobou mám vážně pocit, že tu čtu stále články, které se už den předtím objevily na českých stránkách o mobilech a androidu atd. Všichni toho máme hodně a jistě není lehké být takový redaktor, ale skutečnost je taková, že svět androida pomalu ztrácí na své aktuálnosti :-(

uni

uni

12.5.2015 11:12

Předregistrace je mi vcelku jasná, ale nějak nechápu, co pak bude registrací samotnou.

Was3k

Vašek Švecexternista 5

12.5.2015 12:43

Greenhorn: Zprávička čerpá z uvedeného zdroje, osobně jsem o této novince na žádném CZ webu nečetl (to však rozhodně neznamená, že někde nevyšel dříve). Snažíme se čtenářům přinášet novinky jak rychle to jen jde přičemž se držíme zavedeného plánu publikování – od 6 do 22 hodin co 2 hodiny jeden článek/zprávička. Občas se stane, že je nějaká zprávička sepsána i více než den před vydáním z čehož pramení její menší aktuálnost. Důvodem většinou je, že přednost dostal jiný obsah, který je buď o něco zajímavější nebo je třeba jej publikovat dříve kvůli aktuálnosti (typickým příkladem mohou být například nějaké zajímavé slevy v Obchodě Play).

greenhorn

greenhorn

12.5.2015 14:18

nevím, ale d.o.t.e.k.o.m.a.n.i.e. s tím, přišla předevčírem s.m.a.r.t.m.a.n.i.a. to psala včera, ale ono nejde jen o tenhle článek. Bývala doba, kdy jste byli vždy první pokud jde o novinky, ale od nového roku se mi zdá že často jsou články se zpožděním. Nechci, ale zase jen kritizovat, ale říkám si, že občas přísnější kritika může nahodit motory k původnímu výkonu :D

Pavel

Pavel

12.5.2015 16:50

Europoint: bez jízlivosti, ono tomu dnes něco brání ?

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT

12.5.2015 23:34

europoint: Stěžuj si správným směrem = na lidi s Rootem, alternativní verzí OS než tam patří atp.

RSS (komentáře k článku)