Galerie: Obchod Play se ještě více obléká do Material You

Obchod Play Material You design převlečení tlačítka

První změna vizuálního prostředí na styl Material You proběhla u oficiální databáze aplikací Obchod Play již vloni na podzim, nicméně kompletní “převlečení” ještě neproběhlo. Pokud vás zajímá, jak bude nabídka s aplikacemi, hrami a dalším obsahem zanedlouho vypadat, můžete mrknout do přiložené galerie. Tzv. Material Design 2 si pohrává hlavně s tvarem a podkreslením tlačítek, která jsou nově se zaoblenějšími rohy.

Na obrázcích z aplikace Obchod Play, které se podařilo pořídit díky manuálnímu zapnutí zmíněného designu v kódu, jsou změny hezky vidět. Kompletně přepracovaná tlačítka se brzy objeví nejen na úvodní stránce (jako doposud), ale úplně všude. Zejména rozbalovací nabídky a tlačítka na stránce Správa aplikací a zařízení budou mít viditelně pozměněný barevný nádech, tvar a také přijdou o obvodové linky.

Samozřejmě nejde o žádné velké zásahy do vzhledu a už vůbec ne funkčnosti, ale i tak určitě nový styl Material You vyvolá větší či menší vlnu nesouhlasu. Stejně jako u spousty dalších aplikací.

Co říkáte na nový Material You vzhled pro Obchod Play?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)