Obchod Google Play nově doporučuje odstranění aplikací, které nepoužíváte

obchod play google odinstalace aplikaci her

Nainstalované aplikace se postupně hromadí, obzvlášť v posledních letech, kdy už nemusíme řešit místo v telefonu. Častokrát aplikace přestanete používat, protože zjistíte, že nejsou pro vás vhodné nebo jsou zkrátka špatné. Obchod Google Play je nyní pozná a doporučí rychlé odstranění aplikací.

Obchod Google Play začíná zobrazovat upozornění o nepotřebných aplikacích

Lidé po celém světě začínají hlásit jednu novinku, která se objevuje ve spojení s obchodem Google Play. Jedná se o upozornění, které se ukazuje, pokud máte nějaké dlouho nepoužívané aplikace. Obchod Google Play vás upozorní na to, že můžete zvětšit volné místo v telefonu.

Pokud na notifikaci klepnete, otevře se speciální záložka v aplikaci Google Play, kde uvidíte aplikace seřazené podle toho, kdy jste je naposledy použili. Zároveň uvidíte, kolik místa zabírají v telefonu. Poté je můžete rychle zatrhnout v menu a hromadně odinstalovat.

Odstraňujete ve vašem telefonu nepoužívané aplikace?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)