O2 začne rozdávat tisícovky a má už i vlastní sluchátka

O2 Vánoce 2021 sluchátka

Vánoce se blíží a čeští operátoři postupně odhalují, co chystají pro své současné i budoucí zákazníky. Například O2 pro obě tyto skupiny spustí od 1. listopadu kampaň, v rámci které jim nadělí tisíc korun slevu na produkty za každou jednu službu, kterou u něj zákazník používá. Akce platí pro všechny a na všechny služby, ať už se jedná o předplacené karty, tarify se smlouvou nebo například o uživatele O2 TV. Nabídka se také týká nových služeb aktivovaných v době platnosti kampaně pro Vánoce 2021. Slevu mohou zákazníci uplatnit na vybrané produkty buď přímo v kamenné prodejně, nebo v e-shopu.

O2 výhody Vánoce 2021 aplikace

“Chtěli jsme k letošním Vánocům přijít s odměnou pro stávající i nové zákazníky. Zároveň jsme se chtěli vyhnout složitým mechanismům a udělat čerpání benefitu pro našeho zákazníka pochopitelné a jednoduché. Čím více služeb má zákazník u O2, tím více benefitů v podobě tisícovky na produkty od nás získá,” popisuje nabídku marketingová ředitelka Silvie Cieslarová.

Kolik “tisícovek” na produkty od O2 už čerpali či ještě mohou uplatnit zjistí zákazníci jednoduše ve své mobilní aplikaci Moje O2. Jednotlivé slevy na produkty se nesčítají a každou lze uplatnit pouze na jeden nákup. Nabídka platí nejen pro rezidentní zákazníky, ale i pro živnostníky bez individuálních nabídek a rámcových dohod.

Představujeme bezdrátová sluchátka O2 Pods

Představujeme bezdrátová sluchátka O2 Pods

V rámci letošní vánoční kampaně začne O2 také prodávat vlastní bezdrátová TWS sluchátka s názvem Pods. Vyjdou na 1299 Kč (pokud hned “tisícovku” nesrazíte) a mezi vlastnosti mají patřit dotykové ovládání, sedmihodinová výdrž samotných špuntů, osmadvacetihodinová i s pouzdrem, nízká hmotnost a neposlední řadě kvalitní zvuk. Další podrobnosti zatím operátor neodhalil, ale sluchátka O2 Pods by se měla od listopadu ukázat na speciálním vánočním webu společně s dalšími produkty.

Co říkáte na vánoční nabídku od O2?

Zdroj: TZ O2

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)