TOPlist

O2 TV dává balíček Kino zdarma všem zákazníkům

O2 TV balíček Kino zdarma

O2 TV si pro své zákazníky připravilo na druhou půlku léta speciální akci. Všem stávajícím nabídne balíček Kino s HBO Max na měsíc zdarma k tarifu. Těm, kdo O2 TV zatím nevyužívají, ale rádi by zjistili, co vše přináší, pak nabídne O2 TV Bronzovou s balíčkem Kino rovněž na jeden měsíc zdarma.

„Zákazníci O2 TV ve sledování nepolevují ani v letních měsících. Rádi si pustí dobrý film, seriál nebo jiný oblíbený pořad. Také proto se O2 TV rozhodla dát jim od 1. srpna možnost aktivovat si k jakémukoli jejich tarifu balíček Kino s HBO Max na jeden měsíc zdarma. Stačí si ho jednoduše zapnout v Moje O2,“ informuje operátor v tiskové zprávě. Pro nové zákazníky pak operátor O2 nabízí jedinečnou možnost vyzkoušet, co vše O2 TV nabízí, včetně oblíbených a vyhledávaných prémiových funkcí.

Nejlepší sport i zábavu pro celou rodinu najdete v O2 TV

Nejlepší sport i zábavu pro celou rodinu najdete v O2 TV

„Pokud si aktivují O2 TV Bronzovou, získají ji od nás na první měsíc zdarma a k tomu jim na ochutnání na stejnou dobu přidáme také balíček Kino s HBO Max jako dárek,“ prozrazuje ředitelka digitálních služeb a O2 TV Dana Tomášková. Aktivovat nabídku si zvládne každý během pár minut přes web. Ke konci zkušebního období zdarma zákazník dostane SMS s upozorněním a bude na něm, zda chce pokračovat nebo ne – bez závazků a skrytých háčků.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Na jaké druhy kanálů se v TV nejvíce díváte?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)