O2 s novými tarify

telefonica-o2

Mobilní operátor O2 přichází se změnami svých tarifů. Nabídne nové přírůstky do rodiny Chytrý Neon, které v sobě spojují neomezené posílání SMS v síti O2 a internet v mobilu. Stejně tak přibyde nová nabídka datových tarifů Internet v mobilu+, které svým zákazníkům poskytnou neomezné psaní SMS v rámci O2 a výhodný internet v mobilu. Změn se nevyhnulo ani volání v zahraničí.

Tarify Neon

Tarifní balíčky Chytrý NEON spojují výhody internetu v mobilu, a zároveň nabízí neomezené volání a posílání SMS v rámci O2. Nové chytré tarify vycházejí ze stávajících tarifů NEON S až XXL (neomezeného volání v síti O2) a navíc poskytnou internet v mobilu a neomezené posílání SMS v síti O2. Navíc si může každý zvolit, zda dá přednost volným minutám do všech sítí navíc, nebo zda si raději pořídí nový přístroj za zvýhodněnou cenu.

„V rámci nových tarifů Chytrý NEON přidáváme volné minuty do všech sítí a zároveň nově umožňujeme, aby zákazníci posílali SMS bez omezení a využívali internet v mobilu. Do 31. 8. letošního roku přitom nabídneme Chytré tarify za zvýhodněnou cenu,“ , říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica Czech Republic.

Na zákazníky čeká také sleva při aktivaci některého z Chytrých tarifů obsahujících tarify NEON S až XXL. Kdo si aktivuje jeden z tarifů do 31. 8., získá slevu ve výši 30 % či 50 % z ceny tarifu NEON. Zvýhodněná cena paušálu přitom platí při uzavření závazku na 24 měsíců pro ty, kteří si pořídí nový přístroj za zvýhodněnou cenu, a též pro zákazníky, kteří dají přednost volným jednotkám navíc.

o2_small

O2 Podnikání: Neomezené volání v rámci sítě kdykoliv už od tarifu L

Obdobná zvýhodnění od 18. června 2012 platí i pro tarify O2 Podnikání. Kromě volných minut navíc, neomezených SMS zpráv a internetu v mobilu se však v případě tarifů Podnikání navyšuje i neomezená výhoda v síti O2. Již v balíčku Chytré Podnikání L mohou zákazníci z řad podnikatelů získat neomezené volání v síti O2 kdykoli během týdne. To bylo donedávna výsadou nejvyšších tarifů O2 Podnikání XL a XXL. Ve výsledku tak balíček Chytré Podnikání L nabízí neomezené volání v rámci sítě O2, 450 volných minut do ostatních sítí a internet v mobilu s 500 MB dat v plné rychlosti. Cena tohoto balíčku je 1300 korun.

o22_small

Internet v mobilu+

Telefónica nabízí od 18. června 2012 nové portfolio datových tarifů pro chytré telefony. Všechny tyto tarify obsahují neomezené SMS do sítě O2 a jsou určené pro uživatele předplacených služeb i pro zákazníky s tarifem.

„Nabídkou neomezených SMS v síti O2 vycházíme vstříc našim zákazníkům, kteří si cení toho, že s našimi tarify utratí za datové přenosy vždy pevnou částku. Nyní jim jistotu pevné ceny dáváme i při posílání textových zpráv v síti O2,“ říká Jan Matějů, marketingový manažer pro mobilní data společnosti Telefónica Czech Republic.

o222

 

V rámci akční nabídky nabízí O2 tyto tarify za cenu nižší o 50 korun. Zákazníci si tak mohou pořídit například tarif Internet v mobilu+ S včetně neomezených SMS v síti O2 za měsíční poplatek 150 Kč. Tato nabídka se vztahuje na všechny tarify Internet v mobilu+ a platí až do 31. ledna 2013.

Uživatelé dosavadních internetových mobilních tarifů si mohou vybrat, zda přejdou na některý z tarifů Internet v mobilu +, či zůstanou u jejich původních variant beze změny. Původní tarify Internet v mobilu však již nebude po 18. červnu 2012 možné nově aktivovat

Dalším bonusem pro všechny zákazníky s datovým tarifem jsou hry od Electronic Arts (EA) pro mobilní telefony v ceně, o kterých jsme Vás již informovali.

Volání bez hranic

Společnost Telefónica Czech Republic přichází od 2. července 2012 s novým roamingovým tarifem nazvaným Volání bez hranic. Jedna sazba ve výši 3,90 Kč platí na vše – odchozí i příchozí hovory a také na SMS. „Věřím, že s tímto tarifem se naši klienti nebudou v zahraničí obávat používat svůj mobilní telefon úplně stejným způsobem, jako to dělají doma. V rámci Evropské unie, ale také v Chorvatsku, ve Švýcarsku či v Norsku totiž zaplatí pouze 3,90 Kč za každou minutu hovoru a odeslanou SMS bez jakýchkoli dalších poplatků,“ uvádí Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica Czech Republic.

Tarif Volání bez hranic si mohou všichni zákazníci smluvních mobilních služeb O2 aktivovat od 2. 7. 2012 odesláním aktivační SMS ve tvaru VBH na číslo 999 111. Dále se dá tarif jednoduše objednat na prodejně nebo přes webový portál Moje O2.

Jednorázové internetové balíčky pro roaming

Jednou z hlavních výhod jednorázových datových balíčků je to, že zákazníkovi zaručují vždy pevnou cenu při jejich využívání v zahraničí. Zákazník obdrží v průběhu čerpání a při vyčerpání kapacity balíčku informaci prostřednictvím SMS. Pokud si přeje dále využívat datové spojení v podobě balíčku, může si znovu aktivovat shodný balíček nebo si z nabídky vybrat jiný. Platnost jednorázových balíčků je 30 dní.

S datovými balíčky Evropa získají zákazníci 1 MB přenesených dat za 2 Kč na území Evropské unie a dále také v Chorvatsku, Švýcarsku, v Norsku, na Islandu a v Lichtenštejnsku. Datové balíčky svět s cenou 1 MB za 4 Kč platí pro celý svět. Jednorázové datové balíčky si mohou aktivovat od 2. 7. 2012 všichni zákazníci smluvních mobilních služeb O2, kteří využívají datový tarif.

 • Internet Evropa S – 25 MB (50 Kč)
 • Internet Evropa M – 150 MB (300Kč)
 • Internet Evropa  L – 250 MB (500 Kč)
 • Internet svět S – 25 MB (100 Kč)
 • Internet svět M – 150 MB (600 Kč)
 • Internet svět L – 250 MB (1000 Kč)

Opakované měsíční datové balíčky

Pro zákazníky, kteří jezdí do zahraničí častěji a přejí si na cestách využívat připojení k internetu bez toho, aby si museli vždy aktivovat jednorázové balíčky, nabízí O2 také opakované datové balíčky. Tyto balíčky jsou platné vždy pro aktuální zúčtovací období a jejich platnost je automaticky prodlužována. Opakované měsíční datové balíčky si mohou aktivovat od 2. 7. 2012 všichni zákazníci smluvních mobilních služeb O2.

 • Internet Evropa 50 MB (100 Kč)
 • Internet Evropa 250 MB (500  Kč)
 • Internet Evropa 500 MB (1000 Kč)
 • Internet Evropa 1 GB (2000 Kč)
 • Internet svět 50 MB (200 Kč)
 • Internet svět 250 MB (1000 Kč)
 • Internet svět 500 MB (2000 Kč)
 • Internet svět 1 GB (4000 Kč)

 

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)