TOPlist

O2 má do konce srpna v akci tarif Neo+ Modrý. Je o 200 korun levnější, ale má to háček

o2 tarify neo+ modrý sleva
  • Operátor O2 předělal na konci května nabídku svých tarifů
  • Nyní na jeden z nich nabízí slevu 200 Kč
  • Mohou ji využit ale jen noví zákazníci

Operátor O2 na konci května kompletně překopal nabídku svých tarifů a nyní na jeden z nich nabízí zajímavou slevu. Tu mohou bohužel využít jen noví zákazníci a to do 31. srpna, poté se cena zase zvedne.

O2 NEO+ Modrý o 200 korun levněji

Konkrétně se jedná o tarif NEO+ Modrý, který nabízí neomezené volání i SMS a navrch 4 GB dat s neomezenou rychlostí. Původně si za něj O2 účtovalo 599 Kč, tedy poměrně vysokou částku, nyní je však v akci za přijatelnějších 399 Kč. Je zajímavé, že tuto slevu operátor nijak nepromuje, dokonce nám do redakce nedorazila ani tisková zpráva. Zřejmě proto, aby se nenaštval zákazníky, kteří za tento tarif platí standardní cenu.

o2 tarify sleva

Mimo balíčku se 4 GB dat může zákazník počítat také s využitím služby Data naplno, tedy aktivací neomezených dat ve 3 libovolných dnech v měsíci. Stejně jako u ostatních tarifů i zde svítí nabídka slibující 300 korun zpět na účet každý měsíc, tedy v případě, že máte účet u Air Bank. Více informací o této akci se můžete dozvědět v jednom z našich předchozích textů.

Jaký tarif máte zřízený vy?

Zdroj: O2

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)