TOPlist

Další super akce od O2! Dva telefony Honor koupíte za cenu jednoho

o2 honor akce 1+1 zdarma
  • O2 si přichystalo po delší době akci 1+1
  • Tentokrát se týká telefonů Honor
  • Za necelých 6 tisíc můžete pořídit dva solidní telefony

Tuzemský operátor O2 si přichystal na svátek všech zamilovaných další zajímavou akci. Mimo slev na produkty od SONOS či Apple Watch, totiž nabízí dva telefony za cenu jednoho. V minulosti mělo O2 akce na mobily Motorola, nyní lze za fajn cenu získat dvojici telefonů Honor.

Speciální nabídka je dle O2 zaměřena především na páry, kteří hledají nové telefony. Od dnešního dne při nákupu jednoho smartphonu Honor Magic5 Lite 5G 256 GB za 5 989 korun dostanete druhý model Honor 70 Lite 5G 128 GB za jednu korunu. Za oba telefony tedy zaplatíte 5 990 korun, což není vůbec špatná nabídka. Podle serveru Heureka se dá Magic5 Lite 5G pořídit už od 5 tisíc, ale to se bavíme o 128GB verzi. Honor 70 Lite 5G koupíte za 3,5 tisíce. Normálně byste tedy dali za oba telefony více než 8 500 korun.

Jestliže se tedy rozhodnete nabídku od O2 využít, rozhodně nešlápnete vedle, jelikož Magic5 Lite 5G je solidní střední třída s parádním displejem, solidním Snapdragonem 695, obstojným hlavním foťákem a velkou baterií. Oproti tomu Honor 70 Lite 5G je základní telefon pro nenáročné. Nemá nikterak zajímavé specifikace, ale pro běžného uživatele, kterému stačí telefon se základním výkonem a dobrou baterií, poslouží dobře.

Akci mohou využít i zákazníci konkurenčních operátorů, mobily lze pořídit na e-shopu O2.

Jak se vám zamlouvá nabídka od O2?

Zdroj: blog.o2.cz

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)