O2 do konce roku příjemně zlevňuje tarif FREE+ Bronzový

O2 tarif FREE Bronzový zlevněný 2022

Český operátor O2 opět přihazuje na hromádku letošních vánočních nabídek. Tentokrát oznámil, že pro nové zákazníky trvale zlevňuje jeden ze svých standardních tarifů, pokud si jej objednají do konce roku 2022. Jde o tarif FREE+ Bronzový, který zahrnuje neomezené volání i SMS a k tomu 10 GB dat. Jeho původní cena byla 699 Kč měsíčně, nová činí 549 Kč. Stojí tak nyní stejně jako dosavadní FREE+ Modrý se třemi gigabajty dat.

O2 tarif FREE Bronzový zlevněný 2022 banner

„Free+ Bronzový, na který se tato akce vztahuje, v sobě zahrnuje neomezené volání i SMS a k tomu 10 GB dat. Samozřejmostí je i možnost využití přístupu do 5G sítě, takže můžete pohodlně posílat fotky i videa, třeba z vánočních oslav, a během Silvestra obvolat úplně celou rodinu, aniž byste řešili, jakou mají síť,“ popisuje Silvia Cieslarová, ředitelka mobilního segmentu O2.

Tarif FREE+ Bronzový lze objednat do 31. prosince na webu operátora. Ke každému nově sjednanému tarifu zákazník získá voucher 1000 korun, který najde v aplikaci Moje O2 v sekci O2 Radosti. Využít lze na vybrané produkty z nabídky O2 jako jsou například oblíbené telefony, nová prémiová sluchátka O2 pods+ nebo multinabíječky O2 Power HUB.

Doporučíte za tuto cenu lepší tarif?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)