Bonusový dárek: Na chvíli je opět k mání SIMka O2 Datamánie

O2 Datamánie SIM 100 GB 300 Kč zima vánoce 2022

Český operátor O2 ihned po vánočních svátcích trochu překvapivě vrací na krátkou chvíli do nabídky svou datovou SIM kartu zvanou Datamánie. Předplacený tarif, který nabízí při dobíjení za 300 Kč datový strop 100 GB měsíčně, byl naposledy k mání pár dní v červenci.

“Aktuální limitovaná nabídka Datamánie pomůže všem, kteří našli letos pod stromečkem nový telefon, tablet nebo jiné zařízení a řeší, jak zajistit dostatečný přísun datového připojení,” říká Silvia Cieslarová, ředitelka mobilního segmentu v O2. Zákazníci si mohou tuto SIMku objednávat na webu Datamánie od 26. prosince do 11 ledna, nicméně až do té doby dost možná skladové zásoby nevydrží. Počet dostupných SIM karet bude omezený.

O2 Datamánie SIM 100 GB 300 Kč zima 2022

V rámci jedné objednávky je možné pořídit maximálně tři SIM karty, které je potřeba aktivovat do 31. prosince 2023. Důležité je zmínit, že SIM karta funguje jen v České republice, takže se nehodí například jako prostředník pro surfování po internetu na zahraniční lyžovačce. S kartou může zákazník neomezeně volat, a to za 15 Kč na den. Den neomezeného volání si aktivuje odchozím hovorem. SMS zákazníka přijde na 2 Kč.

Našli byste podobnou či výhodnější nabídku jinde?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)