TOPlist

Neomezená data první den zdarma, poté za 49 korun. Operátor O2 přichází se zajímavou nabídkou pro předplacenky

data naplno o2
  • O2 představilo službu Data naplno spolu s novými mobilními tarify
  • Ta nyní míří i do předplacených karet
  • Neomezená data vás vyjdou na 49 Kč/den

Mobilní operátor O2 nedávno zdražil své tarify, avšak k nim přidal službu Data naplno, díky které můžete určitý počet dní surfovat zcela bez omezení. Nyní tato služba přichází i na předplacené karty, první den bude zdarma, poté za ní zaplatíte 49 korun denně.

Růst spotřeby dat a odpověď O2

Na svém blogu O2 zmiňuje, že závislost na mobilních datech stále roste. Statistiky společnosti ukazují, že spotřeba dat mezi zákazníky s předplacenými kartami vzrostla meziročně o více než 50 procent. V dnešní době má okolo 72 procent předplacenkářů chytré telefony a téměř 90 procent nových uživatelů patří do této skupiny.

Užijte si Data naplno kdykoli a kdekoli

Užijte si Data naplno kdykoli a kdekoli

„Kdykoli bude potřeba být online, stačí si v aplikaci Moje O2 aktivovat Data naplno a užívat si celých 24 hodin neomezeného datování na nejrychlejší 5G mobilní síti,“ vysvětluje ředitelka segmentu mobilních služeb společnosti O2 Silvia Cieslarová.

Cena služby Data naplno pro předplacené karty

Od 4. do 15. srpna 2023 si mohou zákazníci s předplacenými kartami aktivovat neomezená data na jeden den zdarma, aby si službu vyzkoušeli. Každý další den pak bude stát 49 korun. Jasně, na každodenní využití to není, ale pokud vám doma kupříkladu vypadne internet, budete chtít pracovat na cestách nebo si prostě jen pustit film někde, kde nebudete mít přístup k Wi-Fi, není cena nastavena úplně špatně.

Jak si službu Data naplno aktivovat?

Pro aktivaci stačí použít aplikaci Moje O2, která je k dispozici na Android i iOS. Potřebujete mít však dostatek kreditu, který si můžete zkontrolovat v aplikaci Moje O2 nebo po zadání kódu 104#. V případě potřeby lze kredit snadno dobít online na dobijeni.o2.cz.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na cenu služby Data naplno od O2?

Zdroj: Blog O2

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)