O2 představilo svou Black Friday nabídku. Levnější jsou sluchátka i telefony

o2 black friday

Black Friday akce jsou v plném proudu a se do této mánie přidal také operátor O2. Ten nabízí dvojnásobnou porci slevových voucherů, které dostanou jak noví, tak stávající zákazníci. Mohou je uplatnit v aplikaci Moje O2 na vybrané telefony a třeba také sluchátka O2 pods+.

Za každou službu u operátora O2 tedy nyní dostanete hned dva slevové vouchery na 1 000 Kč. “Pokud se třeba nakupující rozmýšlel, jestli koupit o tisíc korun levněji telefon, anebo prémiová sluchátka O2 pods+, nemusí už váhat. Se slevou může teď koupit obojí,” dodává Václav Dostál.

Kromě vybraných telefonů od Samsungu, Xiaomi, nebo Applu mohou zákazníci uplatnit slevu také na multinabíječku O2 Power Hub. Nutno ale férově dodat, že většina z nabízených zařízení, vyjma právě těch, které jsou z dílny O2, se dají sehnat levněji i bez této slevy. Akce Black Friday trvá u O2 od 22. do 30. listopadu 2022. Kompletní akční nabídku naleznete na oficiálním webu společnosti O2.

Co říkáte na Black Friday akci u O2?

Zdroj: blog.o2.cz

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)