Chcete výrazně ušetřit za paušál od O2? AirBank vám pošle každý měsíc 300 Kč zpět

o2 air bank cashback
  • Air Bank a O2 spojují síly a nyní spadají pod skupinu PPF
  • Pokud máte účet u Air Bank a služby od O2, můžete získat každý měsíc 300 korun zpět
  • Do dnešního večera můžete navíc získat dalších 200 korun slevu na nový tarif

Česká banka Air Bank a mobilní operátor O2 se spojily a tvoří nyní jednu velkou rodinu, díky které mohou zákazníci obou společností těžit z mnoha výhod. Tak zní znění tiskové zprávy na webu O2, která značí, že obě společnosti nyní spadají do skupiny PPF. Zákazníci, kteří využívají služby od O2 a zároveň mají účet od této banky mohou po splnění poměrně jednoduchých podmínek získat každý měsíc 300 korun zpět ze svého vyúčtování od operátora.

Nová exkluzivní nabídka zahrnuje pravidelnou finanční odměnu ve výši 300 korun, kterou mohou získat aktivní zákazníci, kteří využívají služby obou společností. Tuto novou nabídku mohou využívat již od dubna 2023 a není časově omezená. Jindřich Fremuth, generální ředitel O2, uvádí: “Spojením nejsilnějšího operátora a nejinovativnější banky jsme dali vzniknout úplně novému světu plnému výhod, a to pro všechny, kteří jsou nebo se stanou jeho součástí. Banku a operátora dnes využívá prakticky každý, tak proč nevyužívat ty nejlepší na trhu, a ještě díky tomu získat pravidelnou finanční odměnu?”

My Air
My Air

Nárok na odměnu má každý, komu proteče účtem vedeném u Air Bank alespoň 10 000 korun měsíčně a zároveň ze stejného účtu platí za služby u operátora alespoň 600 korun měsíčně. Fakturu musíte samozřejmě platit včas, zároveň se do ní nezapočítávají platby za služby a zboží třetích stran, nebo splátky zařízení. Částka 600 korun musí zkrátka zahrnovat pouze služby, jako jsou mobilní tarify, O2 TV či internet. Nabídka platí pouze pro fyzické osoby, nikoliv právnické.

Pokud tedy využíváte služby některé ze společnosti, možná by stála za zvážení změna banky či operátora. Cashback totiž rozhodně není zanedbatelný. Jedním dechem je ale potřeba dodat, že si obě společnosti vyhrazují v podmínkách právo akci kdykoliv zrušit.

Dnes má mimochodem O2 speciální akci, ve které si můžete pořídit tarif se slevou 200 korun napořád. Například tarif NEO Stříbrný s neomezeným voláním, SMS a neomezenými daty s plnou 5G rychlostí vychází na 1099 korun měsíčně, namísto původních 1 299 korun. S cashbackem vás tedy tarif, který není nikterak omezen vyjde na 799 korun. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na webu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Využijete novou výhodu od O2 a AirBank?

Zdroj: O2

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)