O2 vylepšuje 5G Internet na doma. Bude 2x rychlejší

O2 5G Internet na doma rychlejší

České O2 má dobrou zprávu pro nové i stávající uživatele jeho 5G internetu pro domácnosti. Ve vybraných lokalitách pokrytých 5G sítí nabídne stabilní a rychlý Internet na doma s dvojnásobnou rychlostí než tomu bylo doposud. Konektivitu s rychlostí až 100 Mb/s si budou moci zákazníci pořídit v rámci tarifu Internet HD Zlatý. Jeho součástí je i základní balíček O2 TV.

O2 5G Internet na doma rychlejší 100 mbps

Pro domácnosti v přívětivých lokalitách bude tarif se zrychleným připojením za akční cenu 549 Kč měsíčně (cena od 1. 9. 2022). “Zájemci si mohou snadno ověřit dostupnou rychlost připojení v místě bydliště na webu. Tak, jak postupuje modernizace, rozšiřují se postupně i oblasti, kde si již zákazníci nemusejí lámat hlavu s tím, zda je špička, jestli není špatné počasí nebo soused zrovna nehraje on-line hry,” říká Martin Čejka, ředitel fixních služeb v O2.

O2 5G Box: Připojte se k internetu rychlostí blesku

O2 5G Box: Připojte se k internetu rychlostí blesku

Operátor současně připomíná, že má v prodeji vlastní O2 5G Box pro snadné připojení k mobilnímu signálu. Zákazníci si ho mohou pořídit k Internetu na doma na splátky bez navýšení, a to za 99 korun měsíčně po dobu 60 měsíců.

Jak rychlý máte teď doma internet?

Zdroj: O2

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)